Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Стиль життя  >  Культура
Свіже

Завершився перший тиждень акції “Письменник за прилавком”

10.12.2018  /  Культура, Новини Закарпаття, Стиль життя  /  0 Коментарів

Сьогодні ж поціновувачі слова зможуть поспілкуватися з Сергієм Федакою.

Свіже

Персональну виставку художниці Раїси Дорожникової відкриють в Ужгороді

06.12.2018  /  Анонси, Культура, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

6 грудня о 16.00 год. у Закарпатському музеї народної архітектури і побуту відбудеться відкриття виставки творчих робіт відомої мукачівської художниці, члена творчого об’єднання “Райдуга”, викладача Мукачівської дитячої художньої школи ім. М.Мункачі — Раїси Дорожникової.

Свіже

Члени Молодіжного об’єднання Закарпатської організації Національної Спілки художників України презентували свої роботи в “Ужгороді”

04.12.2018  /  Культура  /  0 Коментарів

30 листопада 2018 року у галереї «Ужгород» свої роботи презентували члени Молодіжного об’єднання Закарпатської організації Національної Спілки художників України.

Свіже

У Мукачеві завершився театральний фестиваль “Зірковий листопад”

04.12.2018  /  Культура, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Яскравим завершенням “Зіркового листопаду” стала гопак-опера “Конотопська відьма” за п`єсою Богдана Жолдака від Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича.

Свіже

Перегляд сучасного польського кіно вперше відбудеться в Ужгороді

03.12.2018  /  Анонси, Культура, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Головною метою Перегляду є промоція польського кіномистецтва та забезпечення умов для ближчого контакту з польським кінематографом,  підвищення загального рівня знань про культурну спадщину Польщі, а також її історію та сучасні суспільні проблеми.

Свіже

“Зірковий листопад” день третій: мелодрама “Тев’є-молочник” від Мукачівського драматичного театру

30.11.2018  /  Культура, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

У Мукачівському драматичному театрі триває феєрія вистав “Зіркового листопаду”. 28 листопада на шанувальників мистецтва Мельпомени чекала зворушлива мелодрама від господарів театрального фесту — Мукачівського драматичного театру. Глядачу представили виставу “Тев’є-молочник” за мотивами твору Шолом-Алейхема (режисер – Юрій Крилівець, сценограф – Іван Баранов). 

Свіже

Естрадно-духовий оркестр Закарпатської філармонії запрошує на особливий концерт

29.11.2018  /  Анонси, Культура, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Наприкінці листопада 2005 року на базі Закарпатської обласної філармонії було створено естрадно-духовий оркестр. І дуже символічно, що народився цей колектив в одну з найпохмуріших пір року, щоб створювати свято, дарувати гарний настрій і бадьорий дух всім навколо.

Свіже

У галереї «Ілько» відкрилася фотопроект Сергія Моргунова під назвою “Я це бачив”

28.11.2018  /  Культура  /  0 Коментарів

24 листопада 2018 року в ужгородській галереї «Ілько» відкрилася виставка Сергія Моргунова під назвою “Я це бачив”. Проект проходить у рамках фестивалю Мандрівний DOCUDAYS UA. Епіграфом до виставки є слова відомого іспанського живописця і гравера Франсіско-Хосе де Гойя: «Фантазія, позбавлена розуму, створює чудовиськ; поєднана з ним, вона – мати мистецтва і джерело його чудес».

Свіже

Про виставку робіт із фондів Закарпатського обласного художнього музею ім. Й. Бокшая

28.11.2018  /  Культура  /  0 Коментарів

У приміщенні Закарпатського обласного художнього музею ім. Й. Бокшая 22 листопада 2018 року презентували виставку робіт «Золоті сторінки. Українське мистецтво другої половини ХХ ст.».

Свіже

“Зірковий листопад” день другий: комедія “Багіні” від “FRANCO-театру”

28.11.2018  /  Культура, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Феєрію вистав “Зіркового листопаду” в Мукачеві продовжив “FRANCO-театр” з міста Коломия, який представив мукачівській публіці виставу комедійного жанру “Багіні” за п’єсою Наталії Уварової.