Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Стиль життя  >  Культура
Свіже

В Ужгороді відсвяткували 18-й фестиваль сучасної та класичної музики «Музичне сузір’я Закарпаття»

17.10.2018  /  Культура  /  0 Коментарів

Сьогодні в Ужгороді у рамках традиційного, вже вісімнадцятого, фестивалю сучасної та класичної музики «Музичне сузір’я Закарпаття» в облмуздрамтеатрі відбувся концерт Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України, який цьогоріч відзначає свій 100-літній ювілей. За словами голови Закарпатської організації НСКУ Віктора Теличка, це визначна подія, адже оркестр бував на Закарпатті із концертами лише в 1997 і 2003 […]

Свіже

Мистецтво – на підтримку осіб з інвалідністю та учасників АТО

17.10.2018  /  Анонси, Культура, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

17 жовтня 2018 року у приміщенні виставкового залу Закарпатського музею народної архітектури і побуту відкриється виставка-продаж творів закарпатських художників. Кошти, виручені від продажу картин, будуть спрямовані на закупівлю обладнання для спортивно-реабілітаційного центру інвалідів опорно-рухового апарату та учасників АТО.

Свіже

Вибране з творчості закарпатського художника Біби побачили словацькі глядачі

16.10.2018  /  Культура  /  0 Коментарів

9 жовтня в приміщенні історичного готелю Bankov, що в словацькому місті Кошице, відкрилася персональна виставка закарпатського художника Сергія Біби. Експозицію, шо проходить за підтримки Генерального консула Словацької Республіки в м. Ужгороді Мирослава Мойжіти, представляє відома кошицька галерея Veba. Її засновник Душан Балаж є й куратором виставки.

Свіже

Роботи з двох пленерів презентували в атріумі Закарпатської ОДА

12.10.2018  /  Культура  /  0 Коментарів

9 жовтня 2018 року в холі-атріумі Закарпатської ОДА презентували виставку робіт, виконаних під час двох пленерів: у Королеві та Стужиці. Куратор виставки та пленерів – Юрій Дік.

Свіже

Персональну виставку Василя Бобіти відкриють у скансені в Ужгороді

11.10.2018  /  Культура, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

У залах Закарпатського музею народної архітектури та побуту на суд глядача митець представить свій творчий доробок – персональну виставку під назвою «Барви міста», що відкриє свої двері для поціновувачів мистецтва 16 жовтня 2018 р. о 16.00 год.

Свіже

Ігор Луценко представив у Генконсульстві Словаччини в Ужгороді персональну виставку робіт

11.10.2018  /  Культура, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

5 жовтня 2018 року в приміщенні Генерального консульства Словацької Республіки в м. Ужгороді відкрилася персональна виставка закарпатського художника Ігоря Луценка. Експозиція проходить за підтримки генерального консула Словаччини Мирослава Мойжіти.

Свіже

Стартує традиційний фестиваль сучасної та класичної музики «Музичне сузір’я Закарпаття»

11.10.2018  /  Анонси, Культура, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Захід відбувається вже вісімнадцятий рік поспіль за ініціативи обласного осередку Національної спілки композиторів України. 

Свіже

ІІ театральний фестиваль новаторських вистав молодіжних театрів України пройде в Мукачеві

10.10.2018  /  Анонси, Культура, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

З 22 по 27 жовтня на сцені Мукачівського драматичного театру вже вдруге презентуватимуть шанувальникам Мельпомени свої кращі вистави молодіжні театри України під час театрального фестивалю-лабораторії новаторських вистав “Мукачівський ТеаТрон”.

Свіже

«Україна – Арт Країна»: 10 учнів Ужгородської дитячої школи мистецтв у Києві здобули ІІ командне місце

09.10.2018  /  Культура  /  0 Коментарів

10 учнів відділення образотворчого мистецтва Ужгородської дитячої школи мистецтв 1-6 жовтня на Четвертому щорічному дитячому мистецькому конкурсі «Україна – Арт Країна» у Києві здобули ІІ командне місце у віковій категорії 14-16 років.

Свіже

На Хустщині знімають справжній закарпатський короткометражний серіал

09.10.2018  /  Культура, Новини Закарпаття, Стиль життя  /  0 Коментарів

В селі Нижнє Селище знімають спражнє короткометражне кіно. В мережі вже з’явилася друга частина короткометражного художнього закарпатського серіалу “Не малі”. В ній розповідається про дівчинку Оленку, яка приїхала з Києва на канікули та живе у закарпатської бабусі, що звикла до усталеного порядку речей. Дівчинка знову не розуміє дорослих навколо, від чого бажання стати дорослішою – […]