Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Світ
Свіже

Товариство й спілка угорців України звернулись до закарпатців

18.04.2019  /  Світ  /  0 Коментарів

Товариство угорської культури Закарпаття (KMKSZ) та Демократична спілка угорців України (UMDSZ) у спільній заяві звернулися до угорців краю.

Свіже

В Ужгородській міській раді підписали партнерську угоду із країнами-сусідами

17.04.2019  /  Світ  /  0 Коментарів

Сьогодні в Ужгородській міській раді підписали партнерську угоду для реалізації спільного грантового проекту за участю словацького Міхаловце, нашого Ужгорода та угорського міста Шаторальяуйхей. Він фінансуватиметься в рамках Програми транскордонного співробітництва “Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна 2014-2020”.

Свіже

Нев’янучий букет краси Закарпаття збагатився унікальною квіткою з Нідерландів

15.04.2019  /  Світ  /  0 Коментарів

Сьогодні, 15 квітня, при в’їзді в село Невицьке, що на Ужгородщині, біля знаку “Люблю Nevicke”, відбулося урочисте відкриття об’єкту благоустрою «Клумба тюльпанів» у рамках всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України-2018».

Свіже

Дводенний Міжнародний консорціум університетів стартував учора в Ужгороді

12.04.2019  /  Світ  /  0 Коментарів

У ректораті Ужгородського національного університету триває четверте розширене засідання Міжнародного консорціуму університетів спільно з представниками органів місцевого самоврядування.

Свіже

Делегація Ужгорода взяла участь у роботі V Європейського конгресу місцевого самоврядування у Кракові

11.04.2019  /  Світ  /  0 Коментарів

8-9 квітня у польському Кракові проходив V Європейський конгрес місцевого самоврядування під назвою “Самоврядування: разом до майбутнього”, участь у якому взяла і делегація Ужгородської міської ради – заступник міського голови Олександр Білак, секретар міської ради Андріана Сушко та керуюча справами виконкому міської ради Олена Макара.

Свіже

Мешканці села Ділове вийшли з протестом проти встановлення паркану на кордоні з Румунією

03.04.2019  /  Світ  /  0 Коментарів

Загалом, у планах прикордонників встановити 600 метрів подвійного паркану на проблемній ділянці в межах селища Ділове.

Свіже

НАТО стало на бік Угорщини у “мовній” суперечці з Україною?

27.02.2019  /  Новини Закарпаття, Політика, Світ  /  0 Коментарів

Угорщина вже тривалий час блокує важливі для України зустрічі із представниками НАТО. Все – через мовний закон, який українська влада ухвалила восени 2017 року. Попри підтримку курсу України в НАТО, Альянс у суперечці став на бік Угорщини.

Свіже

Заробітчани iз Закарпаття зможуть працювати в Польщі без віз

04.02.2019  /  Світ  /  0 Коментарів

Про це повiдомляє прикордонна служба Польщi на офiцiйному сайтi strazgraniczna.pl.Польща пiдтвердила офiцiйне право українцiв, їхати в Польщу на роботу без вiзи.

Свіже

Обладнання медичних кабінетів у школах та дошкільних закладах Ужгорода обговорили в Кросно

29.01.2019  /  Світ  /  0 Коментарів

У польському Кросно, місті-побратимі Ужгорода, минулої п’ятниці відбулася чергова робоча зустріч з питань реалізації грантового проекту, який стосується охорони здоров’я, а саме – обладнання медичних кабінетів у школах та дошкільних закладах Ужгорода і водночас створення медичної інформаційної системи міста з використанням польського досвіду.

Свіже

Про “Крок до ефективного управління в місті Ужгород” розповіли у міській раді

23.01.2019  /  Світ  /  0 Коментарів

Про те, як реалізовується спільний проект міст-побратимів Кошице та Ужгорода у рамках програми Slovak Aid проект “Крок до ефективного управління в місті Ужгород”, розповіли сьогодні на прес-конференції у міській раді.