Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Світ
Свіже

Делегація з Ужгорода перебуває у німецькому Дармштадті

17.10.2018  /  Світ  /  0 Коментарів

Делегація з Ужгорода в рамках проекту SKEW «Пакет для швидкого запуску – Україна” цими днями працює у місті-побратимі обласного центру Закарпаття – німецькому Дармштадті.

Свіже

“Україна не має права вважати меншини своїми активами” – глава МЗС Угорщини

16.10.2018  /  Новини Закарпаття, Політика, Світ, Україна  /  0 Коментарів

15 жовтня глава МЗС України Павло Клімкін зустрівся з угорським колегою Петером Сійярто у Люксембурзі.

Свіже

Румунські прикордонники затримали 15-річного контрабандиста із Закарпаття

12.10.2018  /  Кримінал, Новини Закарпаття, Світ  /  0 Коментарів

За один день румунська прикордонна поліція затримала близько 7.000 пачок контрабандних сигарет, вилучених в районі Вишівської Долини. Контрабанда в Румунію переміщалася через річку Тиса з Рахівського району Закарпатської області.

Свіже

Колишній угорський міністр підтримав Україну в конфлікті з Будапештом

12.10.2018  /  Новини Закарпаття, Політика, Світ, Україна  /  0 Коментарів

Колишній міністр фінансів Угорщини, голова руху “За сучасну Угорщину” Лайош Бокрош підтримав Україну і засудив поведінку угорського МЗС.

Свіже

Відповідь СБУ на список держслужбовців Закарпаття з угорськими паспортами

10.10.2018  /  Світ  /  0 Коментарів

Речниця СБУ Олена Гітлянська зазначила, що вони не можуть притягнути до відповідальності державних службовців, адже в законодавстві немає за це відповідальності.

Свіже

Між Україною та Угорщиною вже відбувся “обмін” дипломатами

08.10.2018  /  Новини Закарпаття, Політика, Світ, Україна  /  0 Коментарів

Український дипломат, якого вислали з консульства у Будапешті, повернувся в Україну, а угорський поїхав додому. Про це повідомила речниця Міністерства закордонних справ Мар’яна Беца в коментарі УНН.

Свіже

Попередження та реагування на катастрофу в Карпатському Єврорегіоні: у рамках форуму підписали важливі українсько-польські угоди

05.10.2018  /  Світ  /  0 Коментарів

У четвер, 4 жовтня, в готельному комплексі «Золота гора» поблизу Ужгорода, продовжив свою роботу форум Карпатського Єврорегіону.

Свіже

З 1 жовтня Україна та Угорщина запровадили інформаційний обмін у митній сфері

02.10.2018  /  Світ  /  0 Коментарів

З 1 жовтня почав діяти Протокол між митними органами ДФС та Національною податковою та митною адміністрацією Угорської Республіки про співробітництво у сфері обміну інформацією за допомогою електронної пошти про транспортні засоби, що переміщуються через українсько-угорський державний кордон.

Свіже

Україна VS Угорщина: де шукати конструктив?

29.09.2018  /  Аналітика, Новини Закарпаття, Політика, Світ, Україна  /  0 Коментарів

Протягом останнього року стосунки між Україною та Угорщиною переживали, м’яко кажучи, не найкращі часи. Причому об’єктивних приводів до ескалації напруження явно не спостерігалося. А проте, заяви офііційних осіб на найвищому рівні ставали все більш грострими. І ось цього місяця новий виток конфлікту з приводу опублікованого відео з роздачею угорських паспортів у Берегові.

Свіже

На Закарпатті з робочим візитом перебуває делегація краю Височина з Чехії

28.09.2018  /  Світ  /  0 Коментарів

На Закарпатті з робочим візитом перебуває делегація краю Височина з Чехії: майже п’ять десятків посадовців різних рівнів, медиків, рятувальників, поліцейських приїхали оглянути виконання спільних інвестиційних проектів, зустрітися з депутатами Закарпатської обласної ради, поспілкуватися зі студентами відділення богемістики УжНУ тощо.