Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Юридична клініка
Свіже

Фінансове сафарі за 5000 грн або чого чекати та боятися українцям від нового закону щодо фінмоніторингу

30.04.2020  /  Юридична клініка  /  0 Коментарів

ФІНАНСОВЕ САФАРІ за 5000 грн або чого чекати та чого боятися українцям від нового Закону України “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення”.

Свіже

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЮРИДИЧНУ КЛІНІКУ УжНУ

15.11.2019  /  Юридична клініка  /  0 Коментарів

Юридична клініка УжНУ є структурним підрозділом Ужгородського національного університету, і створюється як база для практичного навчання та проведення навчальної практики студентів старших курсів юридичного факультету під керівництвом та кураторством викладачів юридичного факультету УжНУ.

Свіже

Правова просвіта та правозахист в Ужгороді: про роботу Юридичної клініки Ужгородського національного університету

11.11.2019  /  Юридична клініка  /  0 Коментарів

У п`ятницю, 8 листопада 2019 року, в рамках спільного проекту ОБСЄ (Координатора проектів в Україні) та Асоціації юридичних клінік України з питань моніторингу юридичної клінічної діяльності, було проведено презентацію результатів моніторингу діяльності Юридичної клініки УжНУ.

Свіже

Особливості та порядок організації підвезення учнів з віддалених населених пунктів до місць навчання

10.10.2019  /  Юридична клініка  /  0 Коментарів

Питання стосовно порядку організації підвезення учнів з віддалених населених пунктів до місць навчання регулюється Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2003 року № 31 «Про затвердження Державної цільової соціальної Програми «Шкільний автобус», Указами Президента України від 30 вересня 2010 року № […]

Свіже

ОСББ встановлює тарифи без узгодження. Що робити?

15.06.2019  /  Юридична клініка  /  0 Коментарів

Згідно ст. 10 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків» органами управління об’єднання є загальні збори співвласників, правління, ревізійна комісія об’єднання.

Свіже

Як змінити місце голосування, не змінюючи при цьому виборчої адреси?

06.03.2019  /  Юридична клініка  /  0 Коментарів

Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси регулюється Законом України «Про державний реєстр виборців» та поставною Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893 «Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси».