Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Про нас

Про нас

 

Карпатський вісник

Карпатський вісник – це не тільки інформаційне видання, але і аналітика та поради, які пропонує наша газета. Ми працюємо для Вас по всій Закарпатській області. Карпатський вісник – це правдива та корисна інформація, новини та роздуми, які і приваблюють наших відвідувачів. У період коли велика кількість уваги сконцентрована на інформаційних ресурсах дуже важливим залишається правильно обрати свій ресурс. Обрати саме той, який покаже реальні події та новини Закарпаття.
Засоби масової інформації відіграють важливу роль у житті кожної людини. Завдячуючи швидкому розповсюдженню новин, інформаційна освіченість і поінформованість є буденною справою. Кожного дня через різні джерела ми всмоктуємо великі масиви інформації, які впливають не тільки на світогляд, але і на спосіб життя.

 

Сайт Карпатського вісника

Сайт новин “Карпатський вісник” – працює цілодобово, ми аналізуємо та опрацьовуємо свіжі та актуальні новини. Ми публікуємо новини Ужгорода та новини всього Закарпаття. У будь – який час доби, коли Ви відвідаєте сайт нашого вісника, завжди побачите актуальну інформацію. Новини на сайті дуже швидко втрачають свою актуальність, і тому нам дуже важливо аби саме ми подали новину першими, і саме Ви її побачили актуальною на нашому віснику.

Засновник: Кірік М.І., Опріш І.І.

Видання «Карпатський вісник»

 

E-mail: karpatvisnuk@gmail.com