Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Україна
Свіже

Громади краю зможуть отримати додаткові кошти до місцевих бюджетів

08.01.2021  /  Новини, Новини Закарпаття, Україна  /  0 Коментарів

У Верховній Раді України зареєстровано пакет законопроєктів №4572, №4573, №4574, №4575, ухвалення яких забезпечить зарахування ​10% коштів від продажу об’єктів малої приватизації державної власності до бюджетів місцевого самоврядування за місцем реєстрації таких об’єктів.

Свіже

Територіальні громади Закарпаття знову зможуть здійснювати архбудконтроль

24.12.2020  /  Новини, Новини Закарпаття, Україна  /  0 Коментарів

23 грудня відбулося засідання Кабінету Міністрів України, на якому, зокрема, було обговорено питання щодо реформи містобудівної сфери. Позицію Асоціації міст України представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан. 

Свіже

Акциз на пальне залишається в місцевих бюджетах: громадам Закарпаття збережено понад 245 млн грн

17.12.2020  /  Новини, Новини Закарпаття, Україна  /  0 Коментарів

15 грудня Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проєкт Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» №4100-д від 05.11.2020.

Свіже

Закарпатським територіальним громадам можуть  повернути право здійснювати архітектурно-будівельний контроль

15.12.2020  /  Новини, Новини Закарпаття, Україна  /  0 Коментарів

Міністерство розвитку громад і територій України підготувало проєкт постанови, яка має на меті відновлення дії постанови Кабінету Міністрів України №553 «Про порядок здійснення державного архітектурно-будівельного контролю». Проєкт планується винести на найближче засідання Уряду, його вже отримали на погодження центральні органи виконавчої влади.

Свіже

Територіальним громадам Закарпаття просять зберегти місцевий акциз на пальне

11.12.2020  /  Економіка, Новини, Новини Закарпаття, Україна  /  0 Коментарів

Місцевий акциз на пальне є важливим джерелом наповнення бюджетів територіальних громад, зокрема на Закарпатті. Саме тому з метою збереження цього важливого фінансового ресурсу Голова Асоціації міст України Віталій Кличко звернувся до Президента та Парламенту України.

Свіже

Президент підписав Закон, який врегульовує процес реорганізації у новостворених територіальних громадах

04.12.2020  /  Новини, Новини Закарпаття, Україна  /  0 Коментарів

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій», прийнятий Верховною Радою 17 листопада (законопроєкт 3651-д).

Свіже

До уваги закарпатських громад: АМУ презентувала ще один Практичний посібник

03.12.2020  /  Новини, Новини Закарпаття, Україна  /  0 Коментарів

В Україні продовжується реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади. Громади отримують більше ресурсів і повноважень. Так, розробленим АМУ законом 3614, який вже вступив в дію, внесено зміни до Бюджетного кодексу. Головне, цей закон закріплює за бюджетами громад 60% ПДФО та переводить на прямі міжбюджетні відносини усі громади вже з 1 січня 2021 року.

Свіже

Закарпатським громадам представили Практичний посібник для організації роботи органів місцевого самоврядування

23.11.2020  /  Новини, Новини Закарпаття, Україна  /  0 Коментарів

В Україні продовжується реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади. Після місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня 2020 року на новій територіальній основі, важливим завданням є формування органів місцевого самоврядування територіальних громад та забезпечення безперервного функціонування місцевого самоврядування в процесі реорганізації представницьких та виконавчих органів.

Свіже

З місцевих бюджетів на боротьбу з COVID-19 витрачено 4 млрд грн

19.11.2020  /  Економіка, Новини, Новини Закарпаття, Україна  /  0 Коментарів

Як повідомляє Міністерство фінансів України, станом на 6 листопада 2020 року з Фонду боротьби з COVID-19 уже витрачено 39 млрд грн або 59% виділених коштів. З них на охорону здоров’я використано 6,6 млрд грн з 16,3 млрд грн передбачених коштів (або 40% коштів).

Свіже

ВРУ ухвалила закон, який сприяє реорганізації місцевих рад після виборів

17.11.2020  /  Новини, Україна  /  0 Коментарів

17 листопада Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому  законопроєкт  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій». «За» проголосував 301 парламентар.