Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Стиль життя
Свіже

Корисні навички самообстеження грудних залозах можна здобути під час Всеукраїнського дня боротьби із захворюваннями на рак молочної залози в Дасторі

17.10.2018  /  Анонси  /  0 Коментарів

20 жовтня, о 10:00  в холі ТЦ «Дастор» буде проходити інформаційно-консультативно-освітня акція, присвячена Всеукраїнському дню боротьби із захворюванням на рак молочної залози.

Свіже

В Ужгороді відсвяткували 18-й фестиваль сучасної та класичної музики «Музичне сузір’я Закарпаття»

17.10.2018  /  Культура  /  0 Коментарів

Сьогодні в Ужгороді у рамках традиційного, вже вісімнадцятого, фестивалю сучасної та класичної музики «Музичне сузір’я Закарпаття» в облмуздрамтеатрі відбувся концерт Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України, який цьогоріч відзначає свій 100-літній ювілей. За словами голови Закарпатської організації НСКУ Віктора Теличка, це визначна подія, адже оркестр бував на Закарпатті із концертами лише в 1997 і 2003 […]

Свіже

Мистецтво – на підтримку осіб з інвалідністю та учасників АТО

17.10.2018  /  Анонси, Культура, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

17 жовтня 2018 року у приміщенні виставкового залу Закарпатського музею народної архітектури і побуту відкриється виставка-продаж творів закарпатських художників. Кошти, виручені від продажу картин, будуть спрямовані на закупівлю обладнання для спортивно-реабілітаційного центру інвалідів опорно-рухового апарату та учасників АТО.

Свіже

У Мукачеві пройде турнір з баскетболу

17.10.2018  /  Анонси, Новини Закарпаття, Спорт  /  0 Коментарів

Змагатимуться юнаки 2004-2005 років народження. Турнір пройде до Дня захисника України 18 жовтня і триватиме три дні. Початок 14:30. Місце проведення: СОК ДЮСШ.

Свіже

Вибране з творчості закарпатського художника Біби побачили словацькі глядачі

16.10.2018  /  Культура  /  0 Коментарів

9 жовтня в приміщенні історичного готелю Bankov, що в словацькому місті Кошице, відкрилася персональна виставка закарпатського художника Сергія Біби. Експозицію, шо проходить за підтримки Генерального консула Словацької Республіки в м. Ужгороді Мирослава Мойжіти, представляє відома кошицька галерея Veba. Її засновник Душан Балаж є й куратором виставки.

Свіже

Роботи з двох пленерів презентували в атріумі Закарпатської ОДА

12.10.2018  /  Культура  /  0 Коментарів

9 жовтня 2018 року в холі-атріумі Закарпатської ОДА презентували виставку робіт, виконаних під час двох пленерів: у Королеві та Стужиці. Куратор виставки та пленерів – Юрій Дік.

Свіже

Батьків дітей з порушеннями зору запрошують на безкоштовний тренінг

12.10.2018  /  Анонси  /  0 Коментарів

11 жовтня у світі відзначали День захисту зору. Як стверджують фахівці, кількість очних хвороб та зорових порушень щороку зростає. А ще — молодшає. Тому дуже важливо, коли є перші дзвіночки, вирішувати ці проблеми ще у дошкільному віці. Саме тоді є можливість максимально допомогти дитині. Питання корекції зору, це компетенція не тільки окулістів, але й тифлопедагогів. […]

Свіже

У Мукачеві урочисто відзначать 25-річчя утворення міського осередку “Союз українок”

12.10.2018  /  Анонси, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

14 жовтня о 16.00 год. запрошуємо на ювілейний вечір “Уклін тобі, Україно!”, приурочений 100-річчю заснування Всеукраїнського громадського об’єднання “Союз українок України”, 25-річчю утворення Мукачівського міського осередку ВГО “Союз українок України” та 10-річчю хорового колективу “Відгомін”.

Свіже

Персональну виставку Василя Бобіти відкриють у скансені в Ужгороді

11.10.2018  /  Культура, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

У залах Закарпатського музею народної архітектури та побуту на суд глядача митець представить свій творчий доробок – персональну виставку під назвою «Барви міста», що відкриє свої двері для поціновувачів мистецтва 16 жовтня 2018 р. о 16.00 год.

Свіже

Ігор Луценко представив у Генконсульстві Словаччини в Ужгороді персональну виставку робіт

11.10.2018  /  Культура, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

5 жовтня 2018 року в приміщенні Генерального консульства Словацької Республіки в м. Ужгороді відкрилася персональна виставка закарпатського художника Ігоря Луценка. Експозиція проходить за підтримки генерального консула Словаччини Мирослава Мойжіти.