Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Економіка
Свіже

Перелік видів допомоги громадянам, бізнесу та органам місцевого самоврядування під час війни

15.04.2022  /  Економіка, Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Асоціація міст України зібрала перелік основних видів допомоги, яку можуть отримати громадяни, бізнес та органи місцевого самоврядування під час війни. ► ДОПОМОГА ГРОМАДЯНАМ Допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам Допомога надається внутрішньо переміщеним особам (ВПО) щомісячно з місяця звернення на період введення воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування на кожну ВПО, […]

Свіже

«Переселенці, як і економіка, мають стати частиною нашої перемоги» — виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан

06.04.2022  /  Економіка, Новини, Новини Закарпаття, Політика, Україна  /  0 Коментарів

Ми видихнули першу кризу і шок. Зламали руzzкій бліц-криг та показали, що вміємо і будемо битися. Однак переговори у Стамбулі й виведення частини підрозділів агресора в Білорусь (швидше, для перегрупування сил) — не привід розслаблятися. Саме час розплющити очі, прийняти нову реальність і адекватно відповідати на її виклики. Не тільки на полі бою. Бо хтось мусить безперебійно […]

Свіже

Агресор відповість за руйнування українських міст, селищ, сіл

03.04.2022  /  Економіка, Новини, Новини Закарпаття, Політика, Україна  /  0 Коментарів

Агресор відповість за руйнування українських міст, селищ, сіл –  виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан в ефірі CNN.

Свіже

Уряд уточнив порядок застосування РРО у селах та селищах

10.02.2022  /  Економіка, Новини  /  0 Коментарів

9 лютого Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до переліку окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій».

Свіже

Уряд затвердив правила розробки робочих проектів землеустрою

03.02.2022  /  Економіка, Новини  /  0 Коментарів

2 лютого Уряд прийняв постанову, якою визначив правила розробки робочих проектів землеустрою. Ці правила створять чіткі уніфіковані вимоги, які підвищать якість робіт із землеустрою та дозволять запобігти зловживанням у земельній сфері на територіях громад.

Свіже

Громади отримають майже 27 млрд грн на компенсацію різниці в тарифах та погашення боргів ТКЕ

09.12.2021  /  Економіка, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

2 грудня Верховна Рада України ухвалила зміни до Державного бюджету на 2021 рік, (законопроекти №6298 та  №6297) якими, зокрема,  передбачено.

Свіже

Проєкт Держбюджету-2022: чого очікувати бюджетам територіальних громад Закарпаття

24.09.2021  /  Економіка, Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

15 вересня 2021 року Уряд представив та схвалив проєкт Державного бюджету на 2022 рік і направив його на розгляд до Верховної Ради України. Проєкт Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» №6000 від 15.09.2021 знаходиться на розгляді парламентського Комітету з питань бюджету.

Свіже

Уряд просять затвердити розподіл акцизу на пальне на ІІ півріччя

17.09.2021  /  Економіка, Новини, Україна  /  0 Коментарів

Бюджетний кодекс України визначає, що частина (13,44%) акцизів на пальне зараховуються до бюджетів місцевого самоврядування у порядку, визначеному Урядом (пп. 16-1 та 16-2 частини першої ст. 64).

Свіже

В Україні підтримуватимуть розвиток індустріальних парків

07.09.2021  /  Економіка, Новини, Новини Закарпаття, Україна  /  0 Коментарів

На розгляді Верховної Ради України перебуває проект Закону України “Про внесення змін до Закону України «Про індустріальні парки», спрямованих на залучення інвестицій в промисловий сектор економіки шляхом запровадження стимулів в індустріальних парках” (№ 4416-1 від 10.12.2020).

Свіже

Чому потрібно збільшити частку зарахування ПДФО до місцевих бюджетів

03.09.2021  /  Економіка, Новини, Україна  /  0 Коментарів

Зростання цін на природний газ та послуги з його розподілу ставить під загрозу проходження опалювального сезону 2021/2022 роки, адже на органи місцевого самоврядування покладається непосильне фінансове навантаження.