Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Економіка
Свіже

ДФС Закарпаття: в ЦОП за дев’ять місяців надано понад 101 тис. сервісних послуг

17.10.2018  /  Економіка, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Про це зазначають у Головному управлінні ДФС у Закарпатській області та наголошують, що в регіоні функціонують 10 Центрів обслуговування платників, які створені на базі податкових інспекцій та відділень територіальних органів ДФС. Наразі в Центрах працюють 63 працівники.

Свіже

Закарпаття: з початку року сплачено 2,78 млрд грн ЄСВ

16.10.2018  /  Економіка, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

З початку 2018 року, протягом січня-вересня, до бюджету платники Закарпатської області забезпечили 2,78 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з аналогічним періодом минулого року приріст надходжень зафіксовано на 569,1 млн грн або на 25,8%.

Свіже

На Закарпатті здорожчали продукти харчування та “комуналка” (ВІДЕО)

12.10.2018  /  Економіка, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Подорожчав не лише бензин, комуналка та продукти харчування, а для ужгородців ще 5 гривень додалося із жовтня за воду. Послуги водопостачання та водовідведення зросли аж на 20%.

Свіже

Нюанси нарахування та сплати транспортного податку

11.10.2018  /  Економіка, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством автомобілі, що відповідно до пп.267.2.1 п.267.2 ст.267 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) є суб’єктами оподаткування.

Свіже

Набрала чинності Постанова № 678: кого звільнено від обкладення ПДВ

10.10.2018  /  Економіка, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

В Головному управлінні ДФС у Закарпатській області роз’яснюють про звільнення від обкладення ПДВ операцій з постачання та ввезення на митну територію України товарів та послуг, передбачених для власних потреб дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав і представництв міжнародних організацій в Україні.

Свіже

Закарпатська митниця ДФС: і імпорт, і експорт демонструють позитивну динаміку

08.10.2018  /  Економіка  /  0 Коментарів

У Закарпатській митниці ДФС акредитовано 4 465 учасників зовнішньоекономічної діяльності. Варто зазначити, що протягом січня-вересня 2018 року зовнішньоторговельні операції здійснювали майже 47% від загальної кількості акредитованих суб’єктів  ЗЕД.

Свіже

В Ужгороді вчергове пройде міжнародний інвестиційний форум

08.10.2018  /  Анонси, Економіка, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

У середу, 10 жовтня, в Ужгороді в культурно-історичному центрі «Совине гніздо» пройде IV міжнародний інвестиційний форум «Закарпаття – бізнес в центрі Європи».

Свіже

Платники податків на Закарпатті знайомились з новаціями в законодавстві

08.10.2018  /  Економіка  /  0 Коментарів

Днями в Тячівському та Рахівському районах Закарпаття пройшли кущові семінари. Зустріч з платниками відбулась за участі голови ради ТВ Асоціації платників податків у Закарпатській області Марти Волощук, начальника відділу комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області Алли Дацюк, голови Закарпатського територіального відділення Всеукраїнської професійної громадської організації «Спілка аудиторів України» Юлії Кілару та фахівців органів ДФС […]

Свіже

Про надходження до бюджету Ужгорода за 9 місяців 2018-го

05.10.2018  /  Економіка  /  0 Коментарів

За дев’ять місяців 2018 року до загального фонду бюджету Ужгорода надійшло податків і зборів на суму 591,9 млн.грн., що 10 млн.грн. більше від запланованого обсягу.

Свіже

Нюанси сплати ЄСВ для ФОП, який є одночасно найманим працівником

04.10.2018  /  Економіка, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Фізична особа – підприємець, яка перебуває на спрощеній системі оподаткування, сплачує щомісяця ЄСВ за себе. Крім того, вона є найманим працівником у юридичної особи, за якого щомісяця нараховується і сплачується ЄСВ за рахунок роботодавця. Чи може така фізична особа – підприємець сплачувати ЄСВ як найманий працівник або як підприємець один раз, а не подвійно?