Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Аналітика
Свіже

«Коронна» схема: як ужгородці залишились без реставрованої «Корони» та реконструйованої Театральної

25.11.2019  /  Аналітика, Економіка, Новини, Новини Закарпаття, Політика  /  0 Коментарів

Хто в Ужгороді не знає, де площа Театральна та що таке «Корона»? Чи то мешканець міста, чи то турист одразу спізнається в самому центрі найменшого обласного центру України саме за цими орієнтирами. Однак зовнішній вигляд цих об’єктів за останні роки сильно змінився – комплекс «Корона» накрив будівельний обвіс, а площа Театральна з кожним новим дощем […]

Свіже

Керівництво Хустської райради нарешті оприлюднило свої зарплати

27.03.2019  /  Аналітика, Економіка, Новини Закарпаття, Політика  /  0 Коментарів

  Ще минулого місяця журналіст “Карпатського вісника” Станіслав Данко отримав відповідь на третій за ліком запит щодо розмірів з/п голови та заступника цього поважного органу місцевого самоврядування. Отож, ось вони – святая святих – заробітні плати керманича ради пана Іванча та його заступника пана Калинича за 2018 рік, яку вони собі двічі на рік подвоюють. […]

Свіже

Новий театр нового прагне слова

15.03.2019  /  Аналітика  /  0 Коментарів

До 80-річчя створення Карпатської України Закарпатський обласний театр драми та комедії підготував музичну драму О.Гавроша «Останнє танго в Хусті» (режисер-постановник В’ячеслав Давидюк).

Свіже

Ольга Олень: «Кожному працівнику Березнянського лісгоспу – належну охорону праці та надійну профілактику захворювань і травматизму»

22.02.2019  /  Аналітика  /  0 Коментарів

Охорона праці – важлива складова в такій галузі, як лісове господарство. І лише повноцінне і вичерпне виконання чинного законодавства з охорони праці, постійний контроль за цим відповідальних посадовців, а також особиста обережність кожного працівника лісового господарства збережуть його від захворювань і травмувань, а, отже, забезпечать працівникам тривалість трудового стажу і високу продуктивність праці.

Свіже

Громадськості представили сфальшований звіт оцінки впливу ВЕС на довкілля (ВІДЕО)

22.02.2019  /  Аналітика, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Турецькі інвестори з ТзОВ «Воловець Атлас Енерджі» мають намір побудувати вітрову електростанцію з 34 вітряків на самому хребті полонини Боржава. Під час громадських обговорень замовники надали громадськості сфальшований звіт оцінки впливу електростанції на довкілля. А фахівцям, які намагалися на це вказати, почали погрожувати.

Свіже

Експерти зафіксували порушення свободи слова на Закарпатті

12.02.2019  /  Аналітика, Новини Закарпаття, Україна  /  0 Коментарів

У січні експерти ІМІ зафіксували загалом в Україні 16 випадків порушень свободи слова (у січні 2018 року було зафіксовано 13 випадків).

Свіже

Як сайти закарпатських РДА піарять Президента (ФОТО)

08.02.2019  /  Аналітика, Новини Закарпаття, Політика  /  0 Коментарів

На сайтах 8 із 13 районних державних адміністрацій Закарпаття комунікаційниця ОПОРИ зафіксувала матеріали, які містять ознаки прихованого піару на користь Президента України Петра Порошенка.

Свіже

235 порушень свободи слова зафіксовано в Україні у 2018 році, на Закарпатті 3 – дослідження ІМІ

30.01.2019  /  Аналітика, Новини Закарпаття, Україна  /  0 Коментарів

У 2018 році на неокупованій території України ІМІ зафіксував 235 випадків порушень свободи слова. Із них безпосередньо на території Закарпатської області трапилося три випадки.

Свіже

Закарпатці все менше користуються послугами пасажирського транспорту

29.01.2019  /  Аналітика, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

За 2018р. вантажооборот підприємств транспорту становив 7571,5 млн.ткм, або 4,0% менше, ніж у 2017р. Підприємствами транспорту перевезено 5,3 млн.т вантажів, що становить 95,7% від обсягу 2017р.

Свіже

Як Ужгороду стати містом сталого управління ТПВ?

23.01.2019  /  Аналітика, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Сьогодні проблема вивозу та утилізації/захоронення твердих побутових відходів для Ужгорода є проблемою урґентного ступеня. Тобто її вирішувати потрібно негайно.