Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Аналітика
Свіже

«Червоні лінії» для Боржави: що можна будувати на карпатській полонині

09.01.2020  /  Аналітика, Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

В одному з епізодів відомого твору іспанського письменника Мігеля де Сервантеса головний герой Дон Кіхот бореться з дерев’яними млинами-вітряками.  Таким чином він намагається продемонструвати свою лицарську доблесть та відвагу. Зрештою, жодної небезпеки для Дон Кіхота вітряки не несуть – в цьому і полягає алегорія твору. Але що, коли дерев’яні вітряки модернізуються, і у двадцять першому […]

Свіже

«Джедіталізація» Ужгорода, або як не впровадити електронний квиток

24.12.2019  /  Аналітика, Економіка, Новини Закарпаття, Політика  /  0 Коментарів

У цій обмовці заступника міського голови Ігоря Фартушка під час брифінгу із журналістами, коли замість «діджиталізації Ужгорода» ми маємо «джедіталізацію» – суть перипетій навколо е-квитка в обласному центрі. Зрештою, якщо б організовували чемпіонат по винаходженню велосипеда, то Ужгород посів би в ньому почесне перше місце. «Правда Є!» повертається до теми маршрутних перевезень в обласному центрі […]

Свіже

«Коронна» схема: як ужгородці залишились без реставрованої «Корони» та реконструйованої Театральної

25.11.2019  /  Аналітика, Економіка, Новини, Новини Закарпаття, Політика  /  0 Коментарів

Хто в Ужгороді не знає, де площа Театральна та що таке «Корона»? Чи то мешканець міста, чи то турист одразу спізнається в самому центрі найменшого обласного центру України саме за цими орієнтирами. Однак зовнішній вигляд цих об’єктів за останні роки сильно змінився – комплекс «Корона» накрив будівельний обвіс, а площа Театральна з кожним новим дощем […]

Свіже

Керівництво Хустської райради нарешті оприлюднило свої зарплати

27.03.2019  /  Аналітика, Економіка, Новини Закарпаття, Політика  /  0 Коментарів

  Ще минулого місяця журналіст “Карпатського вісника” Станіслав Данко отримав відповідь на третій за ліком запит щодо розмірів з/п голови та заступника цього поважного органу місцевого самоврядування. Отож, ось вони – святая святих – заробітні плати керманича ради пана Іванча та його заступника пана Калинича за 2018 рік, яку вони собі двічі на рік подвоюють. […]

Свіже

Новий театр нового прагне слова

15.03.2019  /  Аналітика  /  0 Коментарів

До 80-річчя створення Карпатської України Закарпатський обласний театр драми та комедії підготував музичну драму О.Гавроша «Останнє танго в Хусті» (режисер-постановник В’ячеслав Давидюк).

Свіже

Ольга Олень: «Кожному працівнику Березнянського лісгоспу – належну охорону праці та надійну профілактику захворювань і травматизму»

22.02.2019  /  Аналітика  /  0 Коментарів

Охорона праці – важлива складова в такій галузі, як лісове господарство. І лише повноцінне і вичерпне виконання чинного законодавства з охорони праці, постійний контроль за цим відповідальних посадовців, а також особиста обережність кожного працівника лісового господарства збережуть його від захворювань і травмувань, а, отже, забезпечать працівникам тривалість трудового стажу і високу продуктивність праці.

Свіже

Громадськості представили сфальшований звіт оцінки впливу ВЕС на довкілля (ВІДЕО)

22.02.2019  /  Аналітика, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Турецькі інвестори з ТзОВ «Воловець Атлас Енерджі» мають намір побудувати вітрову електростанцію з 34 вітряків на самому хребті полонини Боржава. Під час громадських обговорень замовники надали громадськості сфальшований звіт оцінки впливу електростанції на довкілля. А фахівцям, які намагалися на це вказати, почали погрожувати.

Свіже

Експерти зафіксували порушення свободи слова на Закарпатті

12.02.2019  /  Аналітика, Новини Закарпаття, Україна  /  0 Коментарів

У січні експерти ІМІ зафіксували загалом в Україні 16 випадків порушень свободи слова (у січні 2018 року було зафіксовано 13 випадків).

Свіже

Як сайти закарпатських РДА піарять Президента (ФОТО)

08.02.2019  /  Аналітика, Новини Закарпаття, Політика  /  0 Коментарів

На сайтах 8 із 13 районних державних адміністрацій Закарпаття комунікаційниця ОПОРИ зафіксувала матеріали, які містять ознаки прихованого піару на користь Президента України Петра Порошенка.

Свіже

235 порушень свободи слова зафіксовано в Україні у 2018 році, на Закарпатті 3 – дослідження ІМІ

30.01.2019  /  Аналітика, Новини Закарпаття, Україна  /  0 Коментарів

У 2018 році на неокупованій території України ІМІ зафіксував 235 випадків порушень свободи слова. Із них безпосередньо на території Закарпатської області трапилося три випадки.