Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Аналітика
Свіже

Корупція довкола українського лісу – очима британців

16.10.2018  /  Аналітика, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Деревину з Карпат не гребують незаконно закупати й європейські компанії-гіганти. Такі результати дослідженнябританської неурядової організації Earthsight, що вивчає проблеми незаконної вирубки лісів по всьому світу, пише журналіст УкрІнформ.

Свіже

Заміж за іноземця: удача чи ризик?

03.10.2018  /  Аналітика, Стиль життя, Україна  /  0 Коментарів

Міжнародні шлюби – звичне для України явище. Щороку чимало українських жінок та дівчат виходять заміж за іноземців. Звичайно, в кожної життя складається по-своєму, але не поодинокі випадки, коли вчорашні наречені виїжджають до країн Європи, Азії, Америки та стають жертвами торгівлі людьми.

Свіже

Україна VS Угорщина: де шукати конструктив?

29.09.2018  /  Аналітика, Новини Закарпаття, Політика, Світ, Україна  /  0 Коментарів

Протягом останнього року стосунки між Україною та Угорщиною переживали, м’яко кажучи, не найкращі часи. Причому об’єктивних приводів до ескалації напруження явно не спостерігалося. А проте, заяви офііційних осіб на найвищому рівні ставали все більш грострими. І ось цього місяця новий виток конфлікту з приводу опублікованого відео з роздачею угорських паспортів у Берегові.

Свіже

Заповісти не можна вирубати: чи є діалог за створення дубового заказника на Тячівщині?

28.09.2018  /  Аналітика, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Громади кількох сіл Тячівського району намагаються захистити столітні дуби від місцевого лісгоспу і «чорних лісорубів». Люди відстоюють створення заказника, яке, попри згоду держпідприємства віддати лісові угіддя, затягується.

Свіже

Скільки чекати дзвінка роботодавця після співбесіди?

29.08.2018  /  Аналітика  /  0 Коментарів

Ви пройшли співбесіду, як вам здається, успішно: вразили менеджера з персоналу, вас влаштували умови роботи і зарплата. Але замість бажаного «Можете оформлятися на роботу сьогоднішнім числом» ви чомусь почули стандартне: «Ми вам зателефонуємо». Експерти Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна зібрали рекомендації, як правильно поводитися в такій ситуації і як ввічливо, але ненав’язливо нагадати про себе […]

Свіже

Виступ перед великою аудиторією: 10 секретів гарного оратора

23.08.2018  /  Аналітика, Стиль життя  /  0 Коментарів

За родом служби багатьом доводиться стикатися з виступом перед аудиторією — будь то презентація нового проекту, захист бюджету компанії на рік або аргументація перед інвесторами підвищення зарплати персоналу.

Свіже

Чи розкрадають бюджет Ужгорода і на озелененні обласного центру? (ФОТО)

16.08.2018  /  Аналітика, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Представники регіональних мас-медіа неодноразово повідомляли про недобросовісних підрядників, яким місцева влада Ужгорода віддала всі ласі капремонти вулиць в місті. Це і сумнозвісне ТОВ “КБК”, яке щорічно отримує близько 200 мільйонів гривень на ремонти вулиць Ужгорода, але за відсутності відповідної матеріально-технічної бази та кваліфікованих працівників – розкопує все місто та затягує ремонти на роки, виконуючи відповідні […]

Свіже

Владна джинса на шпальтах та в ефірі. Де і за скільки розповідають про себе мери на Закарпатті

15.08.2018  /  Аналітика, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Скільки готові ви платити в рік, аби знати, що відвідує чи з ким зустрічається голова міста/села? За нас це вирішують наші депутати і сума з бюджету може коливатися від мільйона до якихось там кількасот гривень – це на розсуд обранців. Власне як і те, чи за інформування платити приватним ЗМІ, чи утримувати цілі штати комунальних […]

Свіже

Знову відмова. Чому хорошого фахівця не беруть на роботу?

13.08.2018  /  Аналітика, Стиль життя  /  0 Коментарів

У вас гідний досвід роботи, ваше резюме читають, вас запрошують на співбесіду, але… щоразу щось йде не так, а це вже привід замислитися. Причини частих відмов пошукачам проаналізували експерти Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Свіже

Голова комітету з нацбезпеки Пашинський у центрі чергового скандалу

19.07.2018  /  Аналітика, Україна  /  0 Коментарів

Секретар комітету ВРУ з нацбезпеки та оборони Тетяна Блистів стверджує, що 4 липня в приміщенні комітету його голова Сергій Пашинський погрожував вбивством їй та її родині через відмову завізувати підроблений документ щодо Укроборонпрому. Службову записку за цією справою опублікувала в Facebook журналістка Ольга Волкова.