Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Стиль життя  >  Культура  >  Новина

В Ужгороді офіційно розпочав свою діяльність Благодійний фонд Андрія Півня (ФОТО)

17.02.2020  /  0 Коментарів

Більше добра, допомоги та можливостей для ужгородців. Саме в такій атмосфері 12 лютого 2020 року в Ужгороді офіційно розпочав свою діяльність Благодійний фонд Андрія Півня.

Андрій Півень – відомий ужгородський підприємець та меценат, який вважає благодійність невід’ємною частиною свого буття за будь-яких умов та можливостей. Саме тому новонароджений Благодійний фонд є продовженням безлічі добрих справ родини Півнів.

Урочисто розпочинаючи роботу Благодійного фонду, Андрій Півень підкреслив, що в Ужгороді, як у спільному домі, має бути  підтримка тих, кому вона потрібна насамперед. І, саме тут, в приміщенні Фонду, ужгородці, незалежно від віку, статі, зайнятості та професії, зможуть дійти згоди з питань, що стосуються буття міста, реалізувати свої мрії, ідеї, прагнення, отримати пораду, допомогу.

Андрій Півень впевнений в тому, що багато питань, актуальних для міста, можна здолати самостійно, громадою, без чиновницької паралельної реальності. Так, є чимало проблем, вирішення яких залежить від урядників на більш високому рівні. Але там є кому представляти Ужгород, вважає підприємець.

Робота Фонду базуватиметься на трьох основних принципах:

  1. Чути – виявляти ті проблеми Ужгорода і його містян, які є найбільш актуальними. Шукати  можливості та шляхи їх вирішення.
  2. Навчати ужгородців будь-якого віку  в межах проектів у різних цікавих сферах. Це будуть тренінги, семінари, довгострокові та короткострокові навчальні програми для дітей, підлітків, дорослих, людей пенсійного віку.
  3. Допомагати містянам у вирішенні важливих для них питань, надавати професійні консультації.

Під час презентації Благодійного фонду Андрій Півень порівняв Ужгород з великим, але трохи занедбаним домом. За його словами, ми вміємо приймати гостей, але завжди чекаємо, що хтось приведе до ладу весь дім, аби не було соромно. Ми варимо кращу в світі каву, але пригощаємо нею практично «на ходу», бо здається, що нема чим ще зацікавити візитерів.

Про простір, в якому знайдуть для себе місце ужгородці будь-якого віку та роду занять, розповіла й керівник Фонду Олена Корольчук. За її словами, об’єднання ужгородців навколо вирішення нагальних проблем – це єдиний вихід зберегти те, що маємо – рідне місто. Адже в рідному домі ми не ділимо мешканців на своїх та чужих, враховуємо об’єктивну точку зору кожного, поважаємо старших та виховуємо в любові дітей. Питання Олени «Що заважає нам любити своє місто?» примусило замислитись багатьох присутніх.

Уже від 13 лютого двері Благодійного фонду Андрія Півня будуть відчинені для ужгородців. На лютий місяць заплановані спілкування з громадянами, зустрічі з громадськими організаціями, консультації по профорієнтації дітей, юридичні консультації та освітній проект у співпраці з київською Школою психологічної компетентності батьків «Династія».

Більш детальну інформацію про діяльність Фонду можна отримати:

+380 95 596 22 26

facebook.com/piven.foundation

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Українські військові підтримують дерусифікацію на Закарпатті

Read More →