Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Стиль життя  >  Культура  >  Новина

Закарпатський гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ презентував кліп на пісню “Весь світ” (ВІДЕО)

22.11.2019  /  0 Коментарів

Сьогодні, 21 листопада, гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ презентували нову відеороботу на ніжну і зворушливу пісню “Весь світ”, що була написана Сергієм Танчинцем у співавторстві з генеральним продюсером гурту Олегом Ходачуком.

Зйомки відео проходили у Львові – на студії звукозапису Jenny Records та у Львівському театрі опери та балету. У кадрах відео “Весь світ”, разом з БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, з’являється 33 музиканти – запрошені виконавці грають на скрипках, віолончелях та інших струнних.

Це третій кліп на матеріал з альбому “Мільярди”, що вийшов влітку цього року – раніше були презентовані відеороботи “Зорі запалали” та “Мільярди”. Своєю ніжністю та чуттєвістю вона посідає собливе місце в новому альбомі “Мільярди”. Сергій так розповідає про цю пісню:

Вона про любов, як і всі пісні гурту. Про сильні почуття і емоційний надрив. Про кохання, заради якого ми можемо кинути все до ніг рідної людини. Це почуття переживаєш лише раз в житті і саме про нього співає гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ.

На підтримку нового альбому гурт здійснить масштабний тур Україною та поза її межами. У графіку – більше 120 міст. Фіналом цієї великої подорожі стануть чотири стадіонних виступи: у Львові, Івано-Франківську, Одесі та Києві на НСК “Олімпійський” 24 серпня 2020 року, у День Незалежності.

Панорама-Мукачево

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

На Тячівщині в одному із храмів і досі звучить старовинний орган (ФОТО)

Read More →