Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новина

Завершився дводенний онлайн-семінар, організований Асоціацією міст і громад Чеської Республіки для закарпатських місцевих рад

06.10.2020  /  0 Коментарів

Сьогодні, 6 жовтня, завершився дводенний онлайн-семінар для міських, селищних і сільських рад ОТГ Закарпаття, організований Асоціацією міст і громад Чеської Республіки.

Другий день онлайн-семінару було присвячено потенційним можливостям співпраці закарпатських громад із закордонними, зокрема чеськими, муніципалітетами.

На початку онлайн-семінару до учасників заходу звернувся Анатолій Гринь, заступник начальника управління з питань розвитку місцевого самоврядування, міжнародних та регіональних зв’язків виконавчого апарату Закарпатської обласної ради, який зачитав вітання учасникам онлайн-семінару та подяку за організований захід чеським партнерам від голови Закарпатської облради Михайла Рівіса.

В рамках програми онлайн-семінару виконавчим директором Закарпатського РВ АМУ Олегом Лукшою було презентовано узагальнені результати децентралізаційної реформи в Україні і на Закарпатті станом на 2020 рік. Олег Лукша дав короткий огляд реформ місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (децентралізаційної реформи), окреслив позитивні та негативні сторони цих реформ з позицій Асоціації міст України та із урахуванням змін, які відбулися впродовж останнього року.

Насамкінець Олег Лукша від імені Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України подякував чеським колегам за організацію та проведення дводенного онлайн-семінару та висловив сподівання на подальшу співпрацю та обмін досвідом у сфері розбудови і реформ місцевого самоврядування в Україні.

Учасники онлайн-семінару впродовж двох днів через ґрунтовані презентації експертів та фахівців отримали корисну інформацію і збагатилися досвідом результатів проведення децентралізаційної реформи та функціонування місцевого самоврядування у містах і селах Чеської Республіки за останні 20-25 років, повідомляє Закарпатське РВ АМУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    You might also like...

    Закарпатські угорці виступили на захист України від російської агресії

    Read More →