Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Світ  >  Новина

До Будапешта дісталась африканська чума: на кордоні можуть посилити перевірки

02.10.2019  /  0 Коментарів

Національне управління харчових мереж Угорщини заявило, що лабораторні обстеження мертвих кабанів, виявлених в районі Будакесі (область Пешт), виявили небезпечну чуму свиней.

Експерти ветеринарного відомства негайно розпочали необхідну процедуру для припинення поширення африканської чуми. Розслідування щодо того, яким чином могли заразитися тварини, ще триває.

Зазначається, що поблизу Будапеша за останні кілька місяців багато разів повідомляли про мертвих кабанів, знайдених по всій області. У п’яти кабанів чумний вірус ASP був виявлений під час лабораторних досліджень. Було наказано про негайний відстріл диких тварин.

Вважається, що вірус африканської чуми на околиці Будапешта привезли люди з країн, де вирує хвороба. І хоча африканська чума свиней нешкідлива для людського організму, але завдає серйозної шкоди економіці, оскільки заражених тварин потрібно негайно вбити та спалити.

Угорська ветеринарна служба заявляє, що всі ті, у кого хворіють свині мають негайно повідомити про це службі. Також попереджають всіх не викидати сміття на природі та ретельно очищати взуття та одяг після походу до лісу.

Не виключено, що буде посилено контроль на кордонах Угорщини, зокрема з Україною. Такі заходи вже відбувалися. Зокрема дуже ретельно перевіряли пакунки українських заробітчан – і за бутерброд з ковбасою чи салом могли завернути додому або навіть депортувати з країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    You might also like...

    Привезли заробітчани: на сході Словаччині новий спалах Covid-19

    Read More →