Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новина

Відомо, хто йде кандидатом у мери Ужгорода від “Слуги народу”

31.08.2020  /  0 Коментарів

Віктор Щадей оголосив, що йде кандидатом в мери Ужгорода від партії Слуга Народу.

39-річний Віктор Щадей оголосив на своїй сторінці у Фейсбук, що йде на вибори мера Ужгорода за підтримки провладної партії Слуга Народу, – повідомляє prozak.info

Єдина мотиваційна фраза з цього приводу у нього була така, що, мовляв, ця партія не дасть опонентам підкуповувати виборців.

Щадей на виборах до Верховної Ради домовився не опонувати Роберту Горвату, а той у свою чергу пообіцяв підтримати на виборах мера Ужгорода.

Нагадаємо,

Як відомо, Роберт Горват наразі є нардепом фракції Довіра, яка була створена в інтересах аграрного олігарха, президента холдингу “Кернел Групп”, Андрія Веревського. Відповідно, Горват є співголовою партії Рідне Закарпаття. Таким чином, виходить, що Рідне Закарпаття не мало б висувати свого кандидата в мери і партія також повинна підтримати Щадея.

Зрештою, це не йде в розріз з політикою партій Слуга Народу та Рідне Закарпаття, бо в одному з інтерв’ю голова Закарпатської ОДА Олексій Петров вже оголосив, що бачить Рідне Закарпаття партнерами в майбутній облраді.

До речі, сьогоднішнє зізнання Щадея в тому, що він йде в мери від Слуг Народу багатьом його колишнім прихильникам не сподобалося. Головним чином, це електорат, який категорично негативно ставиться до нинішньої влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    You might also like...

    Закарпатські угорці виступили на захист України від російської агресії

    Read More →