Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Фінал “ПрофіКемпу” відбувся

12.04.2019  /  0 Коментарів

Відповідно до «Угоди про співпрацю щодо впровадження міжрегіонального інноваційного проекту з профорієнтації учнівської молоді “Профікемп”, підписаної 12 березня 2018 року Державною службою зайнятості, Національною бібліотекою для дітей та Департаментом загальної, середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, 10 квітня 2019 року в Мукачеві було проведено обласний фінал “Туристичного ПрофіКемпу”.

Згаданою угодою були охоплені Рівненська, Херсонська, Львівська та Закарпатська області, а його метою – сприяння підвищенню професійного інтересу шкільної молоді до кар’єри в туристично-рекреаційній сфері, ознайомлення її зі світом професій в туріндустрії, які є перспективними на ринку праці, поглиблення та систематизування знань про унікальні природні та культурно-історичні пам’ятки рідного краю тощо. Крім цього, організаторами були окреслені головні завдання проекту, серед яких: сприяти вихованню в учнівської молоді любові до малої Батьківщини, впевненості у собі та саморозвитку шляхом вивчення природних та культурно-історичних пам’яток рідного краю, планувати свою професійну кар’єру через вивчення перспективних видів туристично-рекреаційного спрямування регіону, його історико-культурної спадщини, побуту та народних промислів. Серед завдань проекту одним із пріоритетних було також накреслено дослідження учнівською молоддю туристично-привабливих об’єктів області через формування та поширення рекламно-інформаційних матеріалів у мультимедійному форматі для підвищення її туристичної привабливості.

Організаторами впровадження даного проекту на Закарпатті виступили обласний центр зайнятості, Департамент освіти і науки обласної держадміністрації та обласна бібліотека для дітей та юнацтва. Його учасниками стали учні, вчителі, бібліотекарі, спеціалісти служби зайнятості м. Мукачева, Свалявського, Перечинського та Рахівського районів. Команди із чотирьох туристичних перлин нашого краю протягом року досліджували та вивчали його історію, проводили зустрічі з цікавими людьми, знайомилися зі світом професій, створювали та наповнювали власні сторінки у соцмережах. У фіналі команди “Мункач Бенд” (м. Мукачево), “Сольвамандри” (Свалявський район), “Фекетас-чілдрен” (Перечинський район), “Фан роуд” (Рахівський район) змагалися у чотирьох номінаціях: «Кращий туристичний маршрут», “Кращий гід-екскурсовод”, “Оригінальна сувенірна продукція” та “PR-кампанія проекту”.

Фінальна частина конкурсу пройшла у приміщенні Мукачівського Будинку школяра. Учасників та присутніх привітав заступник мукачівського міського голови Олександр Галай, а відкрив конкурс директор обласного центру зайнятості Юрій Фущич, котрий наголосив, що одним з головних векторів даного проекту є професійна орієнтація молоді, спрямована на ті фахи, здобувши які, вона може надалі бути успішною вдома.

Фінал продемонстрував яскравий виступ усіх команд, який не залишив байдужим ні членів поважного журі, ні присутніх. Визначити ж переможця було доволі складно, та все ж журі віддало перевагу команді Рахівського району, визнавши її переможницею, друге місце здобули мукачівці, третє посіла команда Перечинського району. Свалявчани ж здобули почесний приз глядацьких симпатій.

Переможець представлятиме наш край на всеукраїнському етапі конкурсу. Будемо сподіватися, що даний проект не залишить байдужим жодного з його учасників, приверне увагу молоді до одного з найперспективніших напрямків економічного розвитку області – туризму.

Джерело: Закарпатський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    You might also like...

    В Україні стартує реформа управління відходами: що зміниться для українців?

    Read More →