Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Аналітика  >  Новина

На запобігання поширенню COVID-19 витрачено 1,349 млрд. грн. місцевих бюджетів

11.05.2020  /  0 Коментарів

Міністерство фінансів проводить постійний моніторинг бюджетних видатків на придбання розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів товарів, необхідних для здійснення заходів із боротьби з коронавірусом. На минулому тижні у міністерстві повідомили, що на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 вже витрачено понад 1,8 млрд. грн. бюджетних коштів.

За даними Держказначейства, з 1 березня до 29 квітня 2020 року включно, за рахунок бюджетів усіх рівнів здійснено платежів на суму 1,8 млрд. грн., в тому числі 455 млн. грн. коштів держбюджету та 1 349 млн. грн. коштів місцевих бюджетів. Загальна сума зареєстрованих бюджетних зобов’язань за всіма закупівлями товарів і послуг для боротьби з COVID 19 становить 2 398 млн. грн. (512 млн. грн. – державний бюджет, 1 886 млн. грн. – місцеві бюджети).

«Виключно за рахунок місцевого самоврядування ми стримуємо пандемію і медична сфера отримує фінансування за рахунок того, що знімаються кошти з інших важливих джерел: освіти, соціального захисту, ремонту та будівництва доріг тощо, –  каже Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан. В той час як жодної копійки, з так званого Стабілізаційного фонду, не отримано».

Також Виконавчий директор АМУ зазначив, що якби не було організаційно підготовлене місцеве самоврядування, то у країні були б набагато гірші наслідки пандемії.

Закарпатське РВ АМУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    You might also like...

    Закарпатські угорці виступили на захист України від російської агресії

    Read More →