Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Політика  >  Новина

Закарпатські депутати подали низку усних запитів до органів влади

11.04.2019  /  0 Коментарів

У ході пленарного засідання 14-ї сесії облради депутати подали низку усних запитів до органів влади.

Так, Василь Якубець у сесійній залі в усній формі клопотав про надання інформації щодо термінів проведення середнього поточного ремонту на відрізку автомобільної дороги загального користування державного значення «Долина – Хуст», що пролягає територією Ізянської сільської ради (Хустський район).

Василь Губаль також скористався можливістю і подав декілька усних запитів. В одному з них просив із надання інформації про: наявність у обласному бюджеті коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат земель сільськогосподарського і лісогосподарського призначення, та їх використання у 2018 році у розрізі кожної адміністративно-територіальної одиниці області, а також про можливість використання цих коштів у поточному році на берегоукріплення р. Хустець (від с. Хустець до м. Хуста) та р. Ріка (від с. Нижній Бистрий до м. Хуста).

В іншому запиті Василь Іванович порушив питання про утворення комісії зі складу представників облдержадміністрації, Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса з вивчення ситуації, яка склалася у зв’язку із забрудненням річки Ріка; передбачення в обласному бюджеті коштів на проведення робіт із розчистки русла річки Ріка; внесення пропозицій щодо рекультивації сміттєзвалища на території смт Міжгір’я.

В наступному депутатському запитів він мовив щодо інформування на черговій сесії обласної ради про використання у 2018 році коштів з усіх джерел фінансування державного бюджету, спрямованих на розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого та державного значення, а також надання переліку доріг загального користування місцевого та державного значення, на яких будуть виконуватися роботи у 2019 році.

Усі запити депутати підтримали та скерували до відповідних інстанцій для розгляду і вирішення

Прес-служба облради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

«Маємо навчитися дякувати депутатові не за подачку, а за якісний законопроєкт в інтересах громад» – Олександр Слобожан

Read More →