Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Політика  >  Новина

Виборчий процес в обласному центрі Закарпаття проходить без ексцесів

31.03.2019  /  0 Коментарів

Виборчий процес у обласному центрі проходить спокійно, без ексцесів, без порушень чинного законодавства – констатують в окружній виборчій комісії ТВО №68 з виборів президента України.

Свій громадянський обов’язок виконав і голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, і інші закарпатці.

Голова ОДА голосував на дільниці 210761 в Ужгородській ЗОШ І-ІІІст №5. Станом на 12 годину понад 260 виборців з 1288 зарестрованих на цій дільниці вже здійснили своє волевиявлення. Порушень чи зауважень до роботи дільниці з боку спостерігачів та членів комісії не виявлено.

Спокійно проходить голосування і на дільниці№210729 на вулиці Добролюбова, 4, у садочку № 28. Активізувалися виборці біля 11 годині. Кажуть, після церкви – зразу на вибори. Майже 150 із понад 1800 виборців станом на 11 годину вже проголосували на цій дільниці.

Майже 12% виборців 68 ТВК, до якої відносяться міста Ужгород і Чоп та Ужгородщина, станом на 11 годину вже проголосували. До 15 години їхня кількість зросла до 39,23%.
У ТВК №68 констатували, що на ужгородській дільниці № 210760 на вулиці Вілмоша Ковача, 22 повідомлено про підозру у порушенні виборчого процесу згідно закону України «Про вибори президента України». На місце викликали слідчо-оперативну групу. Наразі правоохоронці з’ясовують деталі інциденту, про результати перевірки повідомлять журналісти М-Студіо згодом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

«Маємо навчитися дякувати депутатові не за подачку, а за якісний законопроєкт в інтересах громад» – Олександр Слобожан

Read More →