Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Економіка
Свіже

Органи місцевого самоврядування можуть отримати повноваження контролю за використанням та охороною землі

08.07.2020  /  Економіка, Новини, Новини Закарпаття, Україна  /  0 Коментарів

У Комітеті з питань аграрної та земельної політики проводиться підготовка до другого читання законопроєкту «Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» № 2194 від 01.10.2019 року.

Свіже

Мінфін прозвітував про розподіл та використання коштів Фонду боротьби з COVID-19

02.07.2020  /  Економіка, Новини, Новини Закарпаття, Україна  /  0 Коментарів

1 липня 2020 р. на засіданні Уряду було заслухано звіт Міністра фінансів України Сергія Марченка про стан використання коштів Фонду боротьби з COVID-19, обсяг якого становить 64,7 млрд грн.

Свіже

На запобігання поширенню COVID-19 витрачено 2,336 млрд грн місцевих бюджетів

01.07.2020  /  Економіка, Новини, Новини Закарпаття, Україна  /  0 Коментарів

“На запобігання поширенню коронавірусу витрачено понад 3,2 млрд грн бюджетних коштів” – повідомляє Міністерство фінансів України.

Свіже

Як просувається реалізація «Великого будівництва» на Закарпатті

24.06.2020  /  Економіка, Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Як відомо, на початку березня 2020 року стартував «Національний проєкт «Велике будівництво», згідно якого в планах Уряду протягом 2020 року збудувати понад 100 шкіл, 100 садочків, 100 стадіонів, 200 нових приймальних відділень лікарень та 4 000 км доріг. Кожна обласна державна адміністрація мала погодити із Міністерством розвитку громад і територій України перелік об’єктів, які область […]

Свіже

На запобігання поширенню COVID-19 витрачено 1,965 млрд грн місцевих бюджетів

03.06.2020  /  Економіка, Новини, Новини Закарпаття, Україна  /  0 Коментарів

“На запобігання поширенню коронавірусу витрачено понад 2,6 млрд грн бюджетних коштів” – повідомляє Міністерство фінансів України. Міністерство фінансів України продовжує проводити моніторинг бюджетних видатків на придбання розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів товарів, необхідних для здійснення заходів із боротьби з коронавірусом. За даними Держказначейства, до 28 травня 2020 року включно, за рахунок бюджетів усіх рівнів здійснено платежів на суму 2,62 […]

Свіже

Парламент ухвалив Закон щодо проведення національної інвентаризації лісів

02.06.2020  /  Економіка, Новини, Новини Закарпаття, Україна  /  0 Коментарів

2 червня на засіданні Верховної Ради був прийнятий у другому читанні і в цілому Закон України “Про внесення змін до Лісового кодексу України щодо проведення національної інвентаризації лісів” (законопроєкт №2379). Він спрямований на створення законодавчих умов впровадження в Україні національної лісової інвентаризації як нової системи збору та узагальнення даних про ліси в загальнодержавному масштабі.

Свіже

Чому підтримка місцевого самоврядування не у пріоритеті бюджетної політики?

27.05.2020  /  Аналітика, Економіка, Новини, Україна  /  0 Коментарів

В умовах боротьби з COVID-19 бюджетна політика має бути спрямована на підтримку місцевого самоврядування – АМУ.

Свіже

Децентралізація повноважень місцевого самоврядування у сфері ДАБК має бути збережена – АМУ

25.05.2020  /  Економіка, Новини, Україна  /  0 Коментарів

20 травня Виконавчий директор Асоціації міст України О.Слобожан взяв участь у нараді з питань реформування Державної архітектурно-будівельної інспекції, що проходила під головуванням Прем’єр-міністра України Д.Шмигаля та за участі Міністра розвитку громад та територій України О.Чернишова, голови Виконавчого комітету Національної ради реформ України М.Саакашвілі, голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування А.Клочка, народних депутатів, представників будівельного ринку  та профільних асоціацій.

Свіже

Парламентський комітет підтримав законопроєкт щодо забезпечення зарахування ПДФО до місцевих бюджетів

22.05.2020  /  Економіка, Новини, Україна  /  0 Коментарів

20 травня 2020 року Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування розглянув проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” щодо забезпечення додержання державних гарантій місцевого самоврядування та захисту його економічних основ» №3118 від 24.02.2020 р. 

Свіже

Які втрати завдав коронавірус місцевим бюджетам Закарпаття

18.05.2020  /  Аналітика, Економіка, Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

У зв’язку зі зменшенням з березня ділової активності, а також запровадження податкових пільг для підтримки бізнесу в період карантину, місцеві бюджети недоотримують значні фінансові ресурси.