Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Аналітика
Свіже

Випробування Боржавськими полонинами: витримали не всі

28.03.2020  /  Аналітика, Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Протистояння за полонини На минулому тижні суддя Закарпатського окружного адміністративного суду Скраль Т.В. видала позивачу – громадській організації «Міжнародний інститут людини і глобалістики «Ноосфера» – поки-що коротку резолютивну частину судового рішення іменем України: «Позов… до Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА… – задовольнити у повному обсязі.

Свіже

Муніципалітети, повіти та префекти: що очікувати українцям від реформ вже цього року?

17.03.2020  /  Аналітика, Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Останнім часом інформаційне поле країни та регіону в силу різних об’єктивних обставин насичене новинами, які стосуються доволі обмеженої кількості тем: війна, вірус, карантин. Проте майже поза увагою загальнодержавних  та місцевих медіа залишається не менш важливий для України процес, наслідки якого можуть вже в цьому році безпосередньо вплинути на життя кожного громадянина.

Свіже

Депутат Закарпатської облради розповів про ситуацію в освітній площині на Закарпатті

22.02.2020  /  Аналітика, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Депутат Закарпатської облради Іван Чубирко розповів про освітню реформу та ситуацію, що склалася в цій площині на теренах нашої області.

Свіже

Як зміниться проєкт перспективного плану формування територій громад Закарпатської області?

21.02.2020  /  Аналітика, Економіка, Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Як повідомляють у Закарпатському регіональному відділенні Асоціації міст України, до 21 лютого всі області мають подати до Кабінету Міністрів України доопрацьовані проєкти перспективних планів, що відповідатимуть новій Методиці формування спроможних територіальних громад, прийнятій постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р. № 34.

Свіже

«Червоні лінії» для Боржави: що можна будувати на карпатській полонині

09.01.2020  /  Аналітика, Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

В одному з епізодів відомого твору іспанського письменника Мігеля де Сервантеса головний герой Дон Кіхот бореться з дерев’яними млинами-вітряками.  Таким чином він намагається продемонструвати свою лицарську доблесть та відвагу. Зрештою, жодної небезпеки для Дон Кіхота вітряки не несуть – в цьому і полягає алегорія твору. Але що, коли дерев’яні вітряки модернізуються, і у двадцять першому […]

Свіже

«Джедіталізація» Ужгорода, або як не впровадити електронний квиток

24.12.2019  /  Аналітика, Економіка, Новини Закарпаття, Політика  /  0 Коментарів

У цій обмовці заступника міського голови Ігоря Фартушка під час брифінгу із журналістами, коли замість «діджиталізації Ужгорода» ми маємо «джедіталізацію» – суть перипетій навколо е-квитка в обласному центрі. Зрештою, якщо б організовували чемпіонат по винаходженню велосипеда, то Ужгород посів би в ньому почесне перше місце. «Правда Є!» повертається до теми маршрутних перевезень в обласному центрі […]

Свіже

«Коронна» схема: як ужгородці залишились без реставрованої «Корони» та реконструйованої Театральної

25.11.2019  /  Аналітика, Економіка, Новини, Новини Закарпаття, Політика  /  0 Коментарів

Хто в Ужгороді не знає, де площа Театральна та що таке «Корона»? Чи то мешканець міста, чи то турист одразу спізнається в самому центрі найменшого обласного центру України саме за цими орієнтирами. Однак зовнішній вигляд цих об’єктів за останні роки сильно змінився – комплекс «Корона» накрив будівельний обвіс, а площа Театральна з кожним новим дощем […]

Свіже

Керівництво Хустської райради нарешті оприлюднило свої зарплати

27.03.2019  /  Аналітика, Економіка, Новини Закарпаття, Політика  /  0 Коментарів

  Ще минулого місяця журналіст “Карпатського вісника” Станіслав Данко отримав відповідь на третій за ліком запит щодо розмірів з/п голови та заступника цього поважного органу місцевого самоврядування. Отож, ось вони – святая святих – заробітні плати керманича ради пана Іванча та його заступника пана Калинича за 2018 рік, яку вони собі двічі на рік подвоюють. […]

Свіже

Новий театр нового прагне слова

15.03.2019  /  Аналітика  /  0 Коментарів

До 80-річчя створення Карпатської України Закарпатський обласний театр драми та комедії підготував музичну драму О.Гавроша «Останнє танго в Хусті» (режисер-постановник В’ячеслав Давидюк).

Свіже

Ольга Олень: «Кожному працівнику Березнянського лісгоспу – належну охорону праці та надійну профілактику захворювань і травматизму»

22.02.2019  /  Аналітика  /  0 Коментарів

Охорона праці – важлива складова в такій галузі, як лісове господарство. І лише повноцінне і вичерпне виконання чинного законодавства з охорони праці, постійний контроль за цим відповідальних посадовців, а також особиста обережність кожного працівника лісового господарства збережуть його від захворювань і травмувань, а, отже, забезпечать працівникам тривалість трудового стажу і високу продуктивність праці.