Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Аналітика
Свіже

Чому Закарпаття знову має стати українським центром Карпатського Єврорегіону?

12.06.2021  /  Аналітика, Економіка, Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Напередодні Міжнародного Форуму міжрегіонального та міжмуніципального транскордонного співробітництва «Україна у Карпатському Єврорегіоні», який відбудеться 14-15 червня 2021 року, коаліційне об’єднання за ініціативи одного з його співкоординаторів, виконавчого директора Закарпатського РВ АМУ Олега Лукші провело опитування серед експертів і наукової спільноти та громадських лідерів Закарпаття.

Свіже

Громади-лідери Закарпаття по доходах бюджету на одного жителя (за результатами І кварталу)

22.04.2021  /  Аналітика, Економіка, Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

За результатами І кварталу лідерами по доходах бюджету на одного жителя стали Холмківська, Ужгородська, Оноківська, Чопська, Мукачівська та Тячівська територіальні громади.

Свіже

Олег Лукша: «Доля Карпатського Єврорегіону нині залежить від справжніх еліт і громадськості Закарпаття»

22.03.2021  /  Аналітика, Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

На цьому тижні в електронних ЗМІ була опублікована міжмуніципальна і громадська ініціатива «Закарпаття – український центр Карпатського Єврорегіону». Редакція видання “РІО” зустрілась з цього приводу з одним із ініціаторів звернення щодо утворення коаліційного об’єднання асоціацій органів місцевого самоврядування, громадських і неурядових організацій та експертів і науковців області з аналогічною назвою, керівником Офісу реформ і виконавчим […]

Свіже

Як на Закарпатті вирішити проблему кваліфікації посадовців у радах територіальних громад

15.02.2021  /  Аналітика, Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Найгострішу і найскладнішу проблему кадрів належної кваліфікації у новостворених в області територіальних громадах можна і необхідно прискорено вирішувати об’єднаними зусиллями регіональної влади, УжНУ й інших вишів, асоціацій органів місцевого самоврядування та діючих у регіоні інституцій підтримки реформ, досвідчених і фахових громадських об’єднань. Діяльність нового навчального інституційного об’єднання не менш успішно можна поширити і на сферу […]

Свіже

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ – 2020

01.10.2020  /  Аналітика, Новини, Новини Закарпаття, Україна  /  0 Коментарів

Асоціація міст України пропонує добірку відповідей на найпоширеніші запитання щодо організації та проведення місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Свіже

Як послаблення карантину вплинуло на місцеві бюджети Закарпаття

23.07.2020  /  Аналітика, Економіка, Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

У зв’язку з введенням з березня карантинних заходів, зниженням ділової активності, а також запровадженням податкових пільг для підтримки бізнесу в період карантину, місцеві бюджети недоотримують значні фінансові ресурси. Починаючи з травня, карантинні обмеження стали послаблювати.

Свіже

Мінфін буде щотижня звітувати про використання коштів Фонду боротьби з COVID-19

20.06.2020  /  Аналітика, Новини, Україна  /  0 Коментарів

17 червня на засіданні Уряду Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив Міністерству фінансів посилити контроль за ефективністю використання коштів Фонду боротьби з COVID-19 для недопущення їх нецільового використання або зловживань.

Свіже

Уряд затвердив на Закарпатті 64 ОТГ – думка експертів (ВІДЕО)

11.06.2020  /  Аналітика, Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Закарпатська область стала сімнадцятою, у якій затвердили перспективний план формування громад. Документ передбачає функціонування 64 ОТГ. 

Свіже

Централізація децентралізаційної реформи на марші: Уряд і парламент прискорено готуються до затвердження нових укрупнених районів

08.06.2020  /  Аналітика, Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Нова система законодавчих координат У статті в РІО за 23 травня, присвяченій драматичному перебігу подій з підкилимним внесенням змін до узгодженого ОДА із громадами проекту Перспективного плану територій спроможних громад Закарпаття, нами уже зауважувалось на ключовий поворот у законодавчому забезпеченні децентралізаційної реформи.

Свіже

«Таємні» інвестиції та розвиток міста Виноградів

29.05.2020  /  Аналітика, Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Гласність, прозорість та публічність – саме ці принципи мали б лежати в основі діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні. Прозорість фінансових операцій є запорукою ефективного використання фінансового ресурсу, якими розпоряджаються посадовці, – та запобіжником ймовірних корупційних оборудок. Зрештою, будь-який чиновник всього лише реалізує делеговані йому повноваження громадою та відповідальний перед нею.