Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новина

Закарпатські громади отримали комплекти навчальних посібників для місцевого економічного розвитку, розроблені в рамках Проєкту ПРОМІС, який виконує Асоціація міст України

18.04.2021  /  0 Коментарів

З квітня 2015 року до березня 2021 року Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади впроваджувала проєкт міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

У тісній співпраці з експертами, представниками партнерських міст та організацій було розроблено низку тематичних та навчальних матеріалів, які допоможуть українським громадам впевнено рухатися вперед на шляху їх зміцнення та економічного зростання.

Ці матеріали, а саме комплект із 12 практичних посібників, нещодавно отримали і закарпатські громади-члени АМУ.
«З акції передачі практичних посібників Закарпатське РВ АМУ розпочинає активну діяльність з навчальних заходів у рамках створеного Консорціуму Академія розвитку громад і регіону «Нове Закарпаття» – зазначив виконавчий директор Закарпатського РВ АМУ Олег Лукша.
Передані практичні посібники торкаються таких важливих питань, як місцевий економічний розвиток, його бюджетування та інвестування, грантові інструменти, розробка Стратегії розвитку громади, залучення інвестицій, проведення брендингу та маркетингу громади, здійснення стратегічної екологічної оцінки, а також організація соціального підприємництва та інклюзії в громаді. Такі матеріали стануть корисними для працівників органів місцевого самоврядування, а також усіх, хто хоче стати творцем якісних змін у своїх громадах.
«Знання, якими володіють посадовці і депутати сільських, селищних і міських рад – це найцінніший ресурс для розвитку територіальних громад. Але цими знаннями, як і досвідом, ще належить оволодівати. Посібники з місцевого економічного розвитку – це тільки перші ластівки у здобутті посадовцями рад управлінських знань» – так прокоментував кампанію з вручення комплектів посібників виконавчий директор і консультант з юридичних питань Закарпатського РВ АМУ Олег Лукша.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Чому Закарпаття знову має стати українським центром Карпатського Єврорегіону?

Read More →