Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новина

Закарпатське РВ АМУ продовжує консультувати територіальні громади краю

19.04.2021  /  0 Коментарів

Команда Закарпатського РВ АМУ продовжує надавати консультації територіальним громадам краю. На цьому тижні фахівці побували у Берегівській, Вилоцькій, Пийтерфолвівській, Королівській та Вишківській територіальних громадах.

Під час консультацій виконавчий директор Закарпатського РВ АМУ та консультант з юридичних питань Олег Лукша розповів про діяльність Асоціації міст України, спрямовану на покращення рівня надання послуг у громадах. Зокрема, запросив громади взяти участь у грантовому проєкті АМУ, що має за мету забезпечити освітні заклади громад сучасними цифровими засобами навчання.
Окрім цього, Олег Лукша передав органам місцевого самоврядування вищевказаних громад комплекти навчальних посібників для місцевого економічного розвитку, розроблені в рамках Проєкту ПРОМІС, який виконує Асоціація міст України.
Юлія Траньович, консультантка з бюджетних питань, розповіла про важливі для територіальних громад законопроєкти, розроблені за участі АМУ, зокрема №5066 і №5066-1 щодо збільшення частки зарахування ПДФО до бюджетів громад до 65%, а також №5244-3. Разом з тим, відповіла на запитання учасників консультації, що стосувались фінансових та бюджетних питань.
Нагадаємо, консультації фахівців Закарпатського РВ АМУ відбуваються в рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізує АМУ за підтримки USAID.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Чому Закарпаття знову має стати українським центром Карпатського Єврорегіону?

Read More →