Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новина

В Ужгороді навчали основам розробки стратегії розвитку територіальної громади та її реалізації

18.04.2021  /  0 Коментарів

14 квітня 2021 року Закарпатське регіональне відділення Асоціації міст України провело онлайн-практикум із застосування законодавства на тему: «Методологічні основи розробки стратегії розвитку територіальної громади та плану заходів її реалізації». Модератором заходу був Олег Лукша, виконавчий директор та консультант з юридичних питань Закарпатського РВ АМУ.

На початку трансляції модератор привітав учасників заходу та підкреслив актуальність тематики практикуму, важливість розуміння основ стратегічного планування для ефективних  управлінських рішень та процесів у територіальних громадах. Окрім цього, доповідач розповів про цілі стратегічного планування, а також роз’яснив методологічні особливості і рекомендації щодо організації процесу стратегічного планування, структури і змісту Стратегії.

Під час практикуму Олег Лукша також детально зупинився на особливостях збору інформації та підготовки окремих розділів Стратегії; проведенні анкетного опитування серед цільових груп громади; організації утворення та складу робочої групи; розробки SWOT-аналізу; визначенні стратегічних і операційних цілей та операційних завдань; розробці переліку показників та індикаторів реалізації Стратегії; створенні й організації роботи Моніторингового комітету реалізації Стратегії.

Особливу увагу фахівець звернув на узгодження й гармонізацію Стратегії з підходами і принципами сталого розвитку територій і громад, просторового планування територій регіону і громади, а також з положеннями і пріоритетами стратегій розвитку вищих територіальних рівнів (регіону, Державною Стратегією регіонального розвитку – 2027, Дунайською стратегією та ін.)

Важливою частиною практикуму стало також ознайомлення учасників із методологічними основами та рекомендаціями щодо Плану заходів реалізації Стратегії.

Переглянути відео можна за посиланням: https://www.facebook.com/zrv.amu/videos/446165249785919

Нагадаємо, що через карантин та обмежувальні заходи, що пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби, регіональні відділення Асоціації міст України проводять практикуми з застосування законодавства у форматі онлайн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Чому Закарпаття знову має стати українським центром Карпатського Єврорегіону?

Read More →