Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Ярмарок вакансій для студентської молоді

29.03.2019  /  0 Коментарів

27 березня на базі інституту і коледжу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» відбувся захід під назвою «Ярмарок вакансій для студентської молоді», організований фахівцями Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості. Його мета – ознайомлення молоді та надання їй допомоги у пошуку вакансій на ринку праці, можливість працевлаштування на підприємствах району та області.

Ярмарок відвідало чимало студентів, випускників навчальних закладів «Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», Хустського професійного ліцею сфери послуг та Закарпатського лісотехнічного коледжу, які вже є кваліфікованими спеціалістами. Вони мали змогу познайомитись з роботодавцями, які пропонують вакантні місця. Стратегія ж центру зайнятості на сьогоднішній день полягає у тому, аби розширити межі профорієнтаційної орієнтації молоді та пропагувати місцевих роботодавців, які пропонують вакантні місця з достойною заробітною платою, які дають широкі можливості для випускників побудувати кар’єру в Україні.

Важливим партнером для служби зайнятості були, є та завжди будуть роботодавці, від успішної співпраці з якими залежить наш спільний результат – працевлаштування шукачів роботи з одного боку, а з іншого – задоволення кадрових потреб роботодавця, у тому числі за допомогою всіх методів рекрутингу. У Ярмарку вакансій для студентської молоді взяли участь представники підприємств, установ та організацій, що пропонують широкий спектр вакансій для осіб за спеціальностями “Соціальна робота”, “Менеджмент”, “Фінанси”, “Банківська справа та страхування”, “Економіка” та інші. Це і нові на ринку праці Хустщини підприємства ТОВ “Епіцентр К”, турагенство ТОВ “Капітан Фукс”, Державна патрульна поліція, а також наші давні партнери – Хустський районний територіальний центр, Управління соціального захисту населення Хустської райдержадміністрації, ПП “Катамір”, ТОВ “Бордвей”, Хустське відділення ЗАТ КБ “Приватбанк”, Хустське відділення «Ощадбанк», приватні підприємці Шимон, відділення «Нова пошта».

Студенти мали можливість провести співбесіду з представниками роботодавців щодо подальшого працевлаштування. Чимало роботодавців використовують у підборі персоналу конкурсний підхід, тобто буде ще одна зустріч з кандидатами на працевлаштування, але вже безпосередньо на виробництві, де вони пройдуть співбесіду з керівниками підприємства.

Ярмарок вакансій надав присутнім студентам прекрасну можливість отримати максимум інформації з перших уст, познайомитися з компаніями, в яких вони можуть надалі отримати роботу, оцінити свої шанси і зрозуміти, які зусилля їм необхідно докласти, щоб претендувати на ту чи іншу вакансію.

Джерело: Закарпатський обласний центр зайнятост

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

VIIІ Форум місцевого самоврядування відбудеться 10-11 червня

Read More →