Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Як закарпатські “укропівці” маніпулюють думкою громади та зривають ремонт доріг на користь фірми свого патрона

25.03.2019  /  0 Коментарів

Днями на автошляху Н-09 розпочалися експлуатаційні роботи з фрезерування дорожнього полотна на відрізку між с. Сільце Іршавського району та м. Мукачево.

Водіям цей розбитий відрізок дороги давно знайомий. Нещодавно було оголошено декілька тендерів на обрання виконавців, які здійснюватимуть капітальний ремонт траси. Як повідомила Закарпатська ОДА, Уряд України вже перерахував нашій області на ці потреби 242,0 мільйона гривень.

Після завершення тендерних процедур фірми-переможці повинні розпочати роботи з капремонту дорожнього полотна.

Одразу після початку традиційних післязимових експлуатаційних ремонтних робіт в с. Сільце (які не мають відношення до тендеру),  договори про виконання яких були укладені задовго до того, як погодні умови дозволили виконувати бодай якісь роботи, представники власника фірми ПБС на Закарпатті здійняли ґвалт, що зняття верхнього шару основи проводиться без завершеного тендеру.

“У 2016 році уже був проведений тендер на ремонт 150 кілометрів дороги Н-09 у Закарпатській області. Договір був заключений із ТОВ «ПБС», яке запропонувало найнижчу ціну. Але Служба автомобільних доріг у Закарпатській області (Далі – САД) свідомо розірвала з підрядником договір і організувала три нові тендери. Причому, тепер вартість ремонту здорожчала на 40%. У всіх трьох нових тендерах бере участь «ШБУ-77» ” – пишуть ЗМІ з пулу ТОВ ПБС.

Такі маніпуляції думкою громади виглядають щонайменш дико, адже представники ТОВ «ПБС», які мали підписаний договір з САД в Закарпатській області (Далі – САД) на виконання цих робіт , в 2018 році самі подали позов до суду з проханням розірвати цю угоду, позаяк вважали, що подальше виконання домовленостей щодо ремонту дороги являється для них збитковим!

Окремо зверталися ПБС і до САД в Закарпатській області iз проханням розірвати ці домовленості.

Не зважаючи на ці факти, місцеві активісти з партії “Укроп” почали поширювати тезу, що ремонт автодороги проводитимуть дорожче, аніж це хотіла і могла зробити ПБС, яка, як це дивно не звучить – благала суд розірвати такі угоди.

Тож нині на ділянці в с. Сільце ведуться традиційні післязимові роботи в рамках експлуатаційного утримання автошляху, а після оголошення перможців тендерних процедур на Закарпаття очікує капітальне відновлення траси Н-09.

До слова, сьогодні один з тендерів, про які істерично кричать “укропівці”, виграло зовсім інше підприємство, ніж зазначено у дописах членів Політради партії.

Тож, резюмуючи викладене, фірма ПБС звернулася до суду iз проханням розірвати договір про виконання робіт на цій дорозі через збитковість, а як тільки Уряд виділив нашій області кошти на капітальне відновлення цього автошляху, активісти ПБС почали волати, що вони могли зробити це набагато дешевше, аніж пропонують зробити фірми, які беруть участь у тендерах, але “САД СВІДОМО РОЗІРВАЛО З НИМИ ДОГОВІР!”

На фоні викладеного, інформація місцевих очільників партії власника ПБС виглядає щонайменш нерозумно. Не розібравшись у ситуації, актив партії заблукав у інформаційних сигналах з Івано-Франківська та намагається нівелювати поступові кроки до капітального відновлення автошляхів в Закарпатській області.

За всіма дописами активістів стоїть образа власників ПБС, які відмовилися ремонтувати цю дорогу, а нині вже порахували, що втрачена вигода варта вигаданих сенсацій та деструктиву у питанні розбудови транспортної інфраструктури області.

Очевидно, що жителям Закарпаття набридли ці політичні ігрища, коли, навіть з виділеними на капремонт ресурсами, окремі політикани намагаються вигадати так звану «зраду», щоб мешканці краю й надалі пересувалися ямами та вибоїнами на дорогах державного значення!

Договір на роботи, що стартували в суботу та передують майбутньому капремонту, через які місцеві укропівці почали “бити в дзвони” та ввели в оману закарпатців:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Чому Закарпаття знову має стати українським центром Карпатського Єврорегіону?

Read More →