Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

Поліція Закарпаття забезпечує правопорядок на виборчих дільницях

31.03.2019  /  0 Коментарів

На усіх 811 виборчих дільницях Закарпатської області, де проходить процес голосування, працівники поліції здійснюватимуть охорону аж до завершення процесу голосування та транспортування бюлетенів на окружні виборчі комісії.


Усі 811 виборчих дільниць зранку відкрилися вчасно. Громадяни продовжують голосувати.

На кожній з дільниць охорону публічної безпеки забезпечують працівники поліції. Для цього задіяно практично весь особовий склад ГУНП області. Також працює патрульна поліція, поліція охорони, бійці Національної гвардії, рятувальники ДСНС та співробітники інших служб системи МВС.

В усіх територіальних відділах і відділеннях поліції створено додаткові слідчо-оперативні групи, які готові негайно діяти в разі виникнення правопорушень. Патрульні наряди на вулицях населених пунктів наближено до місць голосування. До несення служби у день виборів також задіяно спецпідрозділи поліції.

Наразі в поліцію надійшло кілька повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. Усі вони відповідним чином зареєстровані, проводиться перевірка.

Зокрема, на одній з виборчих дільниць в Ужгороді, громадянка намагалася винести бюлетень за межі дільниці. Завдяки вчасному реагуванню членів виборчої комісії, правопорушенню вдалося запобігти. На місце події викликали поліцію, яка наразі опитує свідків та документує дане правопорушення, після чого буде визначено правову кваліфікацію.

Головне завдання правоохоронців у день виборів – не допустити порушень правопорядку на виборчих дільницях та забезпечити збереження виборчої документації. Бюлетені для голосування перебуватимуть під охороною поліції аж до завершення виборчого процесу, підрахунку голосів і транспортування їх на окружні виборчі комісії.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

VIIІ Форум місцевого самоврядування відбудеться 10-11 червня

Read More →