Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

“Плювачка” тепер тероризує ужгородців (ФОТО)

11.04.2019  /  1 Коментар

Минулоріч мукачівцям дошкуляла жінка, яка пересувалася на інвалідному візку і плювала на перехожих. Звати жінку Вікторія, однак містяни назвали її “Плювачкою”. Найчайстіше жінку можна було побачити у центрі міста. Вона на тільки плювала на перехожих, але й часто ображала їх, кидала у людей всім, що потрапляло під руки, обливала містян сечею.

Однак кілька тижнів тому жінка зникла з вулиць міста над Латорицею. Згодом стало відомо, що “Плювачка” перебралася в Ужгород. Днями її помітили у центрі міста. Як вона туди потрапила – самотужки, чи її хтось привіз в обласний центр, невідомо.

Але жінка вже встигла насолити ужгородцям. Як стало відомо інтернет-виданню “PMG.ua”, в обласному центрі вона поводиться так само, як поводилася в Мукачеві. Жінка плює на перехожих, кричить та обливає людей сечею. Містяни висловлюють своє обурення у соцмережах і нарікають, що ні місцева влада, ні поліція не звертає ніякої уваги на дії “Плювачки”. А центральними вулицями Ужгорода стало неприємно і страшно гуляти.

1 Comment

  1. Костянтин сказав:

    Так може ж потребуе в дурку цю людину? Заява в полицию каждому и все гаразд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

VIIІ Форум місцевого самоврядування відбудеться 10-11 червня

Read More →