Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новини Закарпаття  >  Новина

“Майбутнє лісу у твоїх руках”: ДП “Мукачівське ЛГ” не змінює традиції (ВІДЕО)

29.03.2019  /  0 Коментарів

З приходом весни, кожного дня Карпати поповнюються молодим лісом. Цього разу долучились до лісовідновлення лісівники Мукачівського держлісгоспу. Акція “Майбутнє лісу у твоїх руках” пройшла серед дубового лісу на території Мукачівського лісництва поблизу села Гать, Берегівського району. Традиційно, кожного року лісівники залучають до посадки лісових культур школярів. Цього року участь у “зеленій” акції взяли учні навчального закладу села Жнятино.

Також не вперше участь у кампанії з лісовідновлення приймали представники деревообробного підприємства, які співпрацюють з Мукачівських держлісгоспом. Загалом Мукачівським держлісгоспом цього року заплановано заліснення площею 88 з половиною га. З них понад 34 га. це посадка лісу, решта сприяння природному поновленню.

На даній ділянці, лісівники разом із учнями та деревообробниками садили комбінованим методом: посів жолудя дуба звичайного, а також як допоміжні культури ясень, дуб македонський й австрійський. Загалом більше шести з половиною тисяч посадкових місць. Як робота була закінчена, лісівники нагородили учнів грамотами за допомогу у відновленні лісу, а також вручили подарунки. Зі свого боку школярі пообіцяли й надалі приймати участь у “зеленій” акції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Чому Закарпаття знову має стати українським центром Карпатського Єврорегіону?

Read More →