Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новина

Консультанти Закарпатського РВ АМУ відвідали територіальні громади Хустщини

25.03.2021  /  0 Коментарів

Нещодавно, в рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (#ПУЛЬС) команда консультантів Закарпатського РВ АМУ провела виїзні консультації у новоутворених територіальних громадах Хустщини: Горінчівській, Драгівській та Вишківській ТГ.

Кожна зі згаданих громад тільки розпочинає писати власну історію успіху у рамках децентралізаційної реформи. Натомість команда Закарпатського РВ АМУ завжди готова надавати фахові консультації та підтримку на цьому шляху кожній із громад. Про це на зустрічі з сільськими та селищними головами вищевказаних громад зазначив виконавчий директор Закарпатського РВ АМУ Олег Лукша, наголосивши на постійній та, найголовніше, ефективній роботі Асоціації міст України у сфері підтримки місцевого самоврядування, захисту та лобіювання інтересів територіальних громад.

Під час консультації згадали й проблемні питання, які турбують громади, зокрема у сфері фінансів та бюджету. У Вишківській селищній раді обговорили проблему значних втрат податку з доходів фізичних осіб через порушення платниками податків порядку сплати цього податку, зокрема у зв’язку зі зміною місця реєстрації та сплати ПДФО.

Наприкінці консультацій учасники домовились про подальшу співпрацю, в тому числі щодо вирішення проблемних питань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

VIIІ Форум місцевого самоврядування відбудеться 10-11 червня

Read More →