Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новина

ГО «Екосфера» провела консультацію у Холмківській територіальній громаді

01.10.2021  /  0 Коментарів

Експерти громадської організації обговорили з жителями громади можливості створення та розвитку власних мікро-мереж для генерації електроенергії з ВДЕ з використанням місцевих природних ресурсів за участі приватного капіталу на основі кооперації.

Під час обговорення жителі громади зацікавилися ідеєю висадки плантацій енергетичної верби на затоплюваній території громади. В Україні цю культуру вирощують також на Львівщині та Волині. Енергетична верба – екологічне та відновлювальне джерело енергії. Плантація висаджується один раз і 25 років можна збирати врожай, подрібнювати та спалювати тріску для виробництва теплової та електричної енергії.

Біопаливо з енергетичних культур сприяє зменшенню викидів шкідливих газів, оскільки під час вирощування поглинає вуглекислий газ і продукує кисень. Детальніше цю ідею у Холмківській громаді обговорять на наступних консультаціях з експертами.

Грантова ініціатива «Енергетичні можливості для закарпатських громад», що впроваджується ГО «Екосфера», стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Проєкту енергетичної безпеки (ПЕБ).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

В Ужгороді австрійські експерти провели майстер-клас щодо приготування та використання компостів у школах

Read More →