Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини  >  Новина

Асоціація міст України просить забезпечити стабільне газопостачання населенню

19.05.2021  /  0 Коментарів

Асоціація міст України неодноразово наголошувала на необхідності комплексного вирішення проблемних питань підприємств тепло- та водопостачання.

Механізм вирішення цих проблем передбачений законопроєктом «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення врегулювання заборгованості за спожиті енергоносії теплопостачальних та теплогенеруючих організацій, підприємств централізованого водопостачання і водовідведення» № 3508.

Під час засідання Консультаційної ради з питань місцевого самоврядування при Голові Верховної Ради України, представники органів місцевого самоврядування в черговий раз наголосили на необхідності ухвалення законопроєкту №3508. Спікер Парламенту підтримав позицію місцевого самоврядування та доручив Голові профільного Парламентського Комітету невідкладно розглянути законопроєкт, який забезпечить стабільне газопостачання населенню, на засіданні Комітету.

Асоціація міст України висловлює вдячність Голові Парламенту України Дмитру Разумкову за підтримку органів місцевого самоврядування та сподівається, що найближчим часом законопроєкт №3508 буде винесено в сесійний зал на голосування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Проєкт Держбюджету-2022: чого очікувати бюджетам територіальних громад Закарпаття

Read More →