Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Новини
Свіже

VIIІ Форум місцевого самоврядування відбудеться 10-11 червня

06.05.2021  /  Анонси, Новини, Новини Закарпаття, Україна  /  0 Коментарів

10 – 11 червня у Львові відбудеться VIIІ Всеукраїнський форум місцевого самоврядування. Щорічно цей форум у Львові стає платформою для обміну досвідом, обговорення та аналізу актуальних проблем і перспектив у сфері місцевого самоврядування, а також підведення підсумків реформи децентралізації. Цього року у зв’язку з епідемічною ситуацією та карантинними обмеженнями форум проходитиме в онлайн форматі.

Свіже

Громади-лідери Закарпаття по доходах бюджету на одного жителя (за результатами І кварталу)

22.04.2021  /  Аналітика, Економіка, Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

За результатами І кварталу лідерами по доходах бюджету на одного жителя стали Холмківська, Ужгородська, Оноківська, Чопська, Мукачівська та Тячівська територіальні громади.

Свіже

Закарпатське РВ АМУ продовжує консультувати територіальні громади краю

19.04.2021  /  Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Команда Закарпатського РВ АМУ продовжує надавати консультації територіальним громадам краю. На цьому тижні фахівці побували у Берегівській, Вилоцькій, Пийтерфолвівській, Королівській та Вишківській територіальних громадах.

Свіже

В Ужгороді навчали основам розробки стратегії розвитку територіальної громади та її реалізації

18.04.2021  /  Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

14 квітня 2021 року Закарпатське регіональне відділення Асоціації міст України провело онлайн-практикум із застосування законодавства на тему: «Методологічні основи розробки стратегії розвитку територіальної громади та плану заходів її реалізації». Модератором заходу був Олег Лукша, виконавчий директор та консультант з юридичних питань Закарпатського РВ АМУ.

Свіже

Закарпатські громади отримали комплекти навчальних посібників для місцевого економічного розвитку, розроблені в рамках Проєкту ПРОМІС, який виконує Асоціація міст України

18.04.2021  /  Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

З квітня 2015 року до березня 2021 року Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади впроваджувала проєкт міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

Свіже

Уряд хоче перекласти компенсації підприємцям за збитки від карантину на бюджети громад

25.03.2021  /  Економіка, Новини, Новини Закарпаття, Україна  /  0 Коментарів

Уряд хоче покласти на бюджети місцевого самоврядування компенсації підприємцям за збитки під час карантинних обмежень, пов’язаних з пандемією COVID-19. Ця ініціатива загрожує вкрай негативними наслідками для громад:

Свіже

Консультанти Закарпатського РВ АМУ відвідали територіальні громади Хустщини

25.03.2021  /  Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Нещодавно, в рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (#ПУЛЬС) команда консультантів Закарпатського РВ АМУ провела виїзні консультації у новоутворених територіальних громадах Хустщини: Горінчівській, Драгівській та Вишківській ТГ.

Свіже

Олег Лукша: «Доля Карпатського Єврорегіону нині залежить від справжніх еліт і громадськості Закарпаття»

22.03.2021  /  Аналітика, Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

На цьому тижні в електронних ЗМІ була опублікована міжмуніципальна і громадська ініціатива «Закарпаття – український центр Карпатського Єврорегіону». Редакція видання “РІО” зустрілась з цього приводу з одним із ініціаторів звернення щодо утворення коаліційного об’єднання асоціацій органів місцевого самоврядування, громадських і неурядових організацій та експертів і науковців області з аналогічною назвою, керівником Офісу реформ і виконавчим […]

Свіже

Через пандемію коронавірусу бюджет Ужгорода втратив 80 мільйонів

19.03.2021  /  Економіка, Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Понад 80 мільйонів гривень втратив бюджет Ужгорода за рік карантинних обмежень, запроваджених через пандемію коронавірусу. Про це повідомляють в пресслужбі міської ради Ужгорода. 

Свіже

Закарпатці боргують півтора мільярда гривень за спожитий газ та його розподіл

19.03.2021  /  Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Станом на 31 січня 2021 року, заборгованість мешканців Закарпаття за спожитий газ та його розподіл становила 1,36 млрд гривень, про це свідчать данні Держстату.