Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  2021  >  Квітень
Свіже

Громади-лідери Закарпаття по доходах бюджету на одного жителя (за результатами І кварталу)

22.04.2021  /  Аналітика, Економіка, Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

За результатами І кварталу лідерами по доходах бюджету на одного жителя стали Холмківська, Ужгородська, Оноківська, Чопська, Мукачівська та Тячівська територіальні громади.

Свіже

Закарпатське РВ АМУ продовжує консультувати територіальні громади краю

19.04.2021  /  Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Команда Закарпатського РВ АМУ продовжує надавати консультації територіальним громадам краю. На цьому тижні фахівці побували у Берегівській, Вилоцькій, Пийтерфолвівській, Королівській та Вишківській територіальних громадах.

Свіже

В Ужгороді навчали основам розробки стратегії розвитку територіальної громади та її реалізації

18.04.2021  /  Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

14 квітня 2021 року Закарпатське регіональне відділення Асоціації міст України провело онлайн-практикум із застосування законодавства на тему: «Методологічні основи розробки стратегії розвитку територіальної громади та плану заходів її реалізації». Модератором заходу був Олег Лукша, виконавчий директор та консультант з юридичних питань Закарпатського РВ АМУ.

Свіже

Закарпатські громади отримали комплекти навчальних посібників для місцевого економічного розвитку, розроблені в рамках Проєкту ПРОМІС, який виконує Асоціація міст України

18.04.2021  /  Новини, Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

З квітня 2015 року до березня 2021 року Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади впроваджувала проєкт міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).