Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  2019  >  Квітень  >  08
Свіже

Родзинка Закарпаття – золоте озеро (ФОТО)

08.04.2019  /  Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Золоте озеро — це не метафора, його вода дійсно містить в собі золото.

Свіже

Новий фільм закарпатця став найпопулярнішим (ВІДЕО)

08.04.2019  /  Культура  /  0 Коментарів

Новий фільм закарпатця В’ячеслава Бігуна Verdict 19 про конкурс до антикорупційного суду став найпопулярнішим українським документальним фільмом за версією найбільшої в світі кінобази IMDb.com. Стрічка посіла 36 місце серед 2041 українських фільмів загалом і перше – серед документальних (випередивши такі, як «Російський дятел», «Домашні ігри» та інші).

Свіже

Ужгoрoдські патрульні виявили oсoбу, яка перебувала у крмиінальному рoзшуку

08.04.2019  /  Кримінал  /  0 Коментарів

Ужгoрoдські патрульні виявили oсoбу, яка перебувала у рoзшуку за вчинення кримінальнoгo правoпoрушення.

Свіже

Закарпатські митники виявили рекордну партію цигарок, вартістю майже 6 млн грн (ФОТО, ВІДЕО)

08.04.2019  /  Кримінал  /  0 Коментарів

6 квітня 2019 року, на митному посту «Неветленфолу»  Закарпатської митниці ДФС припинено незаконне вивезення з України найбільшої в цьому році партії тютюнових виробів. Цигарки виявлені у вантажному автомобілі, який прямував з Росії в Сербію.

Свіже

Персональна виставка ужгородської театральної художниці у Львові

08.04.2019  /  Культура  /  0 Коментарів

5 квітня, на запрошення єдиної в Україні Галереї театральних художників (Галереї сценографії) у Львові відбулося відкриття персональної виставки ужгородської театральної художниці, заслуженої діячки мистецтв України, головної художниці Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв Емми Зайцевої.

Свіже

“Срібний Татош” скликає лицарів!

08.04.2019  /  Анонси  /  0 Коментарів

Істoричні фестивалі Закарпаття спoвнені видoвищними рицарськими бoями, запальними середньoвічними танцями та музикoю, у вечірній час неймoвірне вoгняне шoу, відтвoрення середньoвічнoгo табoру та ще багатo цікавoгo чекає на кoжнoгo, хтo відвідає замoк «Сент-Міклoш» – інфoрмує видання tourinform.org.ua.

Свіже

Депутати обласної ради переймаються розбитими дорогами краю

08.04.2019  /  Політика  /  0 Коментарів

Для того, аби якомога ефективніше допомагати вирішувати наболілі питання громадам краю та його окремим громадянам, депутати обласної ради кожного пленарного засідання вносять свої депутатські запити.

Свіже

На Закарпатті СБУ блокувала збут військових засобів ураження

08.04.2019  /  Україна  /  0 Коментарів

Співробітники Служби безпеки України у межах протидії незаконному обігу зброї блокували у Закарпатській області незаконний збут військових засобів ураження.

Свіже

Міжгірські лісівники обновили герб України

08.04.2019  /  Новини Закарпаття  /  0 Коментарів

Все виразніше вимальовуються зелені контури незвичного герба нашої держави в ур. Завирища, що на околиці села Вучкове: шість років тому силами місцевого лісництва тут на площі завбільшки гектара були висаджені сосна звичайна та кримська у вигляді головного символу України – тризуба.

Свіже

В Мукачеві фінал регіонального профорієнтаційного проекту «ПрофіКемп»

08.04.2019  /  Анонси  /  0 Коментарів

10 квітня 2019 року в м. Мукачево на базі Мукачівського центру дитячої та юнацької творчості відбудеться надзвичайно цікаве дійство – фінал регіонального профорієнтаційного проекту «ПрофіКемп».