Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Політика  >  Новина

Значні дискусії викликає підписаний Зеленським законопроєкт щодо штрафів для євроблях

24.09.2019  /  0 Коментарів

20 вересня 2019 року Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України».

Текст прийнятих змін до Закону опубліковано на сайті редакції газети Голос України:

Законом передбачено звільнення від адміністративної відповідальності до 31 грудня 2019 року тільки за ч.4 ст. 469 Митного кодексу України та ч. 6, 7, 8, 9 ст. 121 Кодексу про адмінпроправопорушення.

Нагадаємо, ч. 4 ст. 469 МКУ передбачає покарання за передачу транспортного засобу особистого користування, тимчасово ввезеного на митну територію України чи поміщеного у митний режим транзиту, у володіння, користування або розпорядження особі, яка безпосередньо не ввозила такий транспортний засіб на митну територію України чи не поміщала його у митний режим транзиту. Штраф – 2000 неоподаткованих мінімумів – 34 000 грн.

Цікаво, що у опублікованому тексті відстутні ст. 470 та 481 Митного кодексу України за якими митниця оформляла протоколи про порушення митних правил та стягувала штрафи з громадян.

Чи залишилися актуальними штрафи у розмірі 170 тисяч гривень?

Очікуємо на роз’яснення пресслужби митниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Денис Шмигаль новий Прем’єр міністр України

Read More →