Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Політика  >  Новина

Закарпатську ОДА очолить Михайло Ващинець?

15.06.2019  /  7 коментарів

Останнім часом навколо кандидатури нового очільника Закарпатської ОДА точиться багато розмов. Як заявляє ряд інформаційних ресурсів Закарпаття, основним претендентом на посаду губернатора до не давна був Анатолій Полосков. Нещодавно у стрічках новин ми мали змогу побачити прізвище відомого бізнесмена Ігоря Бондаренка, якого відразу почали пов’язувати із сім’єю Балог. Але, як прийнято у всіх політичних колах, перед гучним призначення потрібно зробити декілька «інформаційних качок», повідомляє Теза-Оnline.

Як стало відомо виданню Карпатський вісник від наближеної особи до Адміністрації президента України – новим очільником Закарпаття стане Ващинець Михайло Людвигович, якого повинні призначити уже в понеділок. Михайло Ващинець являється очільником карпатської бізнес – асоціації, і не одноразово наголошував на тому, що для процвітання країни та покращення соціально – економічно становища людей потрібно розвивати бізнес. Він є ініціатором звернення до народних депутатів про внесення змін до державного бюджету України для відновлення програм молодіжного житлового кредитування під 3 % річних. Окрім цього, використовуючи можливості бізнесмена в м. Ужгород, англійський інвестор планує побудувати новий надсучасний садок. Саме такі дії бізнесмена привернули увагу керівництва держави і саме його, особу яка не має жодного відношення до політики чи якихось сімейних кланів, вирішили призначити для керівництва областю. У телефонному коментарі нашому виданню Михайло Ващинець не підтвердив, але і не спростував дану інформацію, аргументуючи тим, що нашій державі потрібні нові сильні лідери, які не мають «політичних плям», і президент це чудово розуміє, саме тому він прийме правильне рішення. Більш детальну інформаційну довідку про нового керівника краю ми оприлюднимо згодом.

Джерело: Теза-Оnline

7 коментарів

 1. народ сказав:

  да вместе с другом аферистом Романюком В.В.

 2. Народ сказав:

  Знаю этого человека байкер с клуба Angel’s, много сделал для детей с детских домов, занимается благотворительностью, но зачем в политику пошёл не пойму, там давно всё прогнило! Удачи вам Миша надеюсь вы что то измените

 3. Народ сказав:

  Ура! На конец-то! Хоть какой то подядок в Закарпатье будет, а то эти Балоги уже задолбали, подогнули всех! Удачи тебе если будешь себя вести как в жизни, так и в политике, то всё будет отлично

 4. Вера сказав:

  Спасибо что ты есть, пускай хранит тебя Бог!

 5. народ сказав:

  романюк кому звонить ты аферист и подонок а еще байкер так вот его руководитель нормальный человек так почему он такого человека в клубе держит вы зайдите интернет сколько за него пишет за три года пять мест жительства сменил как он с бывшей женой обошёлся потом авария которую он сделал девушку обманул и много всего так кто тут смелый !!!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Віктор Русин, детально про стан справ на Закарпатті (Відео)

Read More →