Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Політика  >  Новина

Ужгородський активіст побоюється підкиду наркотиків та вибухівки

27.12.2018  /  0 Коментарів

Ужгородський активіст Євген Рахімов на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук розмістив допис, у якому звинуватив керівників правоохоронних органів Закарпаття в підготовці провокаційних обшуків у в помешканнях його та його колеги, депутата Ужгородської міської ради від “Блоку Петра Порошенка” Романа Богуславського.

Зі слів Є.Рахімова, обшуки будуть проведені ближчими днями. Заплановано їх, зі слів активіста, “на замовлення депутата-афериста Івана Волошина”, відомого крадіжкою в громади обласного центру Закарпаття і руйнуванням пам’ятки архітектури “Корона”, та масштабними кримінальними махінаціями з іншими об’єктами нерухомості в Ужгороді.

Як припускає Є.Рахімов, під час обшуків можливо будуть вчинені провокації на взірець підкидання наркотиків чи вибухівки.

“Мета акції – залякати нас, оскільки ми зайняли чітку і виважену позицію щодо хабарництва у вищих посадових кабінетах області, які кришують наркообіг, контрабанду і недодепутатів типу Волошина”, – вказує активіст.

Про схожі наміри правоохоронців Є.Рахімов, з посиланням на власні джерела в правоохоронних органах Закарпаття, повідомляв і раніше.

На його думку, обшуки і провокації організовуються безпосередньо начальником Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області Романом Стефанишиним, прокурором Закарпатської області Володимиром Гаврилюком та цого заступником Олександром Василенком.

Нещодавно Є.Рахімов звинуватив керівників поліції та прокуратури Закарпаття у фальсифікації показників ефективності проведеної роботи та оприлюднив скріншоти з роздруківки дзвінків депутата Волошина після резонансної стрілянини в “Короні”, де одним з основних співрозмовників І.Волошина є тодішній начальник міськвідділу міліції Р.Стефанишин.

Ще раніше Є.Рахімов і Р.Богуславський, як потерпілі в кримінальній справі стрілянини в “Короні”, попросили забрати справу з Закарпаття в Київ.

Нещодавно на сесії Ужгородської міськрди Є.Рахімов звинуватив правоохоронців в “кришуванні” наркобізнесу і вказав на адреси тривало функціонуючих в обласому центрі наркопритулків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Закарпатську ОДА очолить Михайло Ващинець?

Read More →