Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Політика  >  Новина

Складається враження,що ми перед “великим шухером” – Віктор Русин

12.03.2018  /  0 Коментарів

Закарпатський політик, який є чи не найактивнішим та продуктивнішим в Закарпатській облраді  закликає всіх об’єднатись не довкола примарного питання, а цілком необхідного рішення про врегулюванню ситуації в Закарпатській області. 

На своїй сторінці Русин пише:

“Читаючи пости в ФБ та різні публікації в Інтернет виданнях по ситуації в Закарпатті у мене особисто складається враження,що ми перед “великим шухером”.
Спілкуючись з різними представниками політичних партій та громадських організацій в області розумію,що всі хотять спокою в області,але ніхто ніяких конкретних кроків для цього робити не хоче.
Останні події навколо закарпатського угорського офісу,провокація відносно жінок на 8-березня,анонсований марш націоналістів на 17 березня в м.Ужгород,моніторингова місія ОБСЄ наштовхує в купі на роздуми “великого шухера”.
Я особисто проти в м.Ужгороді маршів геїв та лесбіянок,маршів націоналістів із закритими обличчями та гаслами міжнаціональної ворожнечі,місії ОБСЄ,але моє “ПРОТИ” мало кого цікавить.
Думаю,що владі самій цікаво,щоб одні робили провокації інші фіксували та моніторили,закарпатські угорці нили і нічого не робили,та в один момент станеться вибух такого протистояння,що влада лиш розведе руками та все спише на не компетентність правоохоронних органів,але протистояння погасити буде практично не можливо.
Що робити??
Владі терміново необхідно зібрати лідерів політичних осередків та громадських організацій,в тому числі і націоналістичних та просто знайти консенсус в забороні в області любих маршів,парадів і тд.,які можуть провокувати протиправні дії.
Якщо це не буде зроблено,то думаю,що 17 березня Закарпаття знову буде на всіх новинах України та Європи.
Маю честь!!!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Віктор Балога ризикує програти на виборах в окрузі з центром у Мукачеві? (ВІДЕО)

Read More →