Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Політика  >  Новина

Депутати обласної ради переймаються розбитими дорогами краю

08.04.2019  /  0 Коментарів

Для того, аби якомога ефективніше допомагати вирішувати наболілі питання громадам краю та його окремим громадянам, депутати обласної ради кожного пленарного засідання вносять свої депутатські запити.

Так було і під час роботи пленарного засідання 14-ї сесії облради. Роман Фурман, Владіслав Поляк, Карло Резеш, Федір Ісайович у своєму спільному запиті зазначили, що до них, як до обласних обранців, звернулися жителі м. Виноградова про критичну ситуацію, яка склалася на ділянці державної дороги Т-07-19 км 23+800 км 20+710 – Іршава – Виноградово. Через частину цієї ділянки державної дороги щодоби проїжджає понад сто великовагових автомобілів, які створюють аварійні ситуації та серйозну небезпеку при об’їзді глибоких вибоїн.
Практично така ж ситуація на державній дорозі М-23 Берегово ‒Виноградово ‒ Велика Копаня.

Для виноградівців є незрозумілим, наголошується в депзапиті, чому ремонтні роботи проводяться до в’їзду у місто та на виїзді з нього, а в самому місті – ні.
Тож, щоб уникнути подальшого загострення напруженої ситуації, депутати просять у найкоротші терміни розглянути питання про виділення коштів з держбюджету на виконання робіт з поточного середнього ремонту трьох кілометрів згаданої автодороги державного значення.

Депутатський запит підтримано в сесійній залі та направлено у відповідні інстанції для позитивного вирішення.

Джерело: Прес-служба облради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Віктор Русин, детально про стан справ на Закарпатті (Відео)

Read More →