Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Стиль життя  >  Культура  >  Новина

«Зачаровані весною» в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту

12.03.2019  /  0 Коментарів

Весняна та яскрава експозиція майстрів-самоучок «Зачаровані весною» відкрилася 6 березня 2019 року в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту.

Крім живопису й графіки, тут є кераміка, печворк, вишивка та гаптування, витинанки, лялькарство, оригамі та навіть кінусайга – в таких техніках свої роботи представили 14 авторів. Хтось із них уже добре знайомий глядачу, а хтось лише дебютує. Зокрема глядач побачить розпис по тарілках, паперову пластику, клаптикове шиття; живопис здебільшого представлений закарпатськими пейзажами, численними архітектурними мотивами, квітковими натюрмортами, а також жанровими сценами, також репрезентовані зразки графіки.

Представлені твори образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва дивують хоча б тому, що в них відчувається свіжий погляд та нестандартний підхід. Багато майстрів демонструють авторські техніки виконання.

Художниця Емма Левадська зауважує: «Цікаво, що всі ці автори не є професіоналами – вони займаються творчістю у вільний від основної роботи час. Це люди різних професій: фізики, психологи, вчителі та викладачі… Хтось у своїх роботах лаконічний та стриманий, а хтось вибухає буйством кольору та насиченості. Найголовніше, що вони у своїх роботах мають свободу – тут немає канонів. Вони творять те, що хочуть так, як відчувають. Звісно, вони припускаються помилок, але помилки є й у професіоналів. Однак для споглядання ці роботи дуже приємні та цікаві».

Триватиме експозиція близько двох тижнів.

© Культурно-мистецька фундація Brovdi Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Підтримаємо закарпатських ЛІДЕРІВ!

You might also like...

Закарпатська VERBA презентувала нову пісню (ВІДЕО)

Read More →