Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Стиль життя  >  Культура  >  Новина

VERDICT 19: В’ячеслав Бігун провів десятий показ у рідному місті (ВІДЕО)

10.04.2019  /  0 Коментарів

Закарпатці вперше побачили нову стрічку земляка В’ячеслава Бігуна «Verdict 19» – у рідному місті вченого-юриста та кінематографіста – Тячеві.

7 квітня глядачі обговорили персональну історію створення Вищого антикорупційного суду, екранізовану як драму першого заявленого кандидата до суду – відомого правознавця О. Мережка, який повертається до України, аби випробувати себе і систему участю в конкурсі.

Показ, який відбувся за участю автора, став десятим у місцевому кінотеатрі. Перший показ пройшов 12 липня 2014 року, передостанній – 4 січня 2019 року. В 2014 році глядачі вперше побачили фільм автора про права людини «Пенальті правосуддя» та екранізацію твору О. Довженка «Мати» з Лесею Липчук у головній ролі. У 2015 році відбулося два покази, в 2016 і 2018 роках – по один, у 2017 – три. За цей час глядачі переглянули 19 стрічок автораа не показаними залишаються 5 («Санктуаріум», «Довженко». «Криниця Чендея» (демонстрували в Дубовому  та Тячеві в районній бібліотеці), «Дума про сина» і «Як тебе не любити»).

Загалом фільми В’ячеслава Бігуна, визнаного найпродуктивнішим українським кінорежисером, здобули близько 50 фестивальних відзнак. Найближчим часом нові стрічки автора покажуть в Ужгороді та Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

На Тячівщині в одному із храмів і досі звучить старовинний орган (ФОТО)

Read More →