Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Стиль життя  >  Культура  >  Новина

В Ужгороді дасть концерт відомий гурт “Фіолет”

11.03.2019  /  0 Коментарів

19 березня 2019 р. о 19:00 у театрі ляльок «Бавка» відбудеться концерт відомого українського гурту «ФІОЛЕТ».

У березні гурт «Фіолет» вирушає у всеукраїнський акустичний тур, головною особливістю якого буде не лише музична, а й літературна складова концертів.

На відміну від традиційних турів, які стали для гурту осінньою традицією, з акустикою Фіолет вже довгий час не мандрував Україною. Під час концертів слухачі матимуть нагоду послухати не лише відомі пісні гурту, а й чи не вперше почують вірші фронтмена Фіолет – Сергія Мартинюка, які увійдуть до дебютної поетичної збірки музиканта.

Трек-листи концертів складатимуть як найкращі пісні гурту за всі роки існування, так і акустичні сингли з сольних проектів Колоса.

Фіолет — одна із найпопулярніших концертуючих поп-рок команд останнього десятиріччя в Україні. Гітарна музика, громадянська відповідальність, проникливі тексти і здорові амбіції — ось чотири стовпи, на яких побудована творчість гурту. Фіолет — це яскраві концертні шоу, сотні турових і фестивальних виступів в Україні та поза її межами, віддана армія шанувальників та постійна робота над собою.

Квитки придбати тут:
https://kasa.in.ua/fiolet-akustika-ta-virsi-2019-03-19?fbclid=IwAR2QoyqkVO4qql-SBR1bp1sYaiX_KEAxX-ByQbw94-VbSwU21p9AmiKQd5M#event-map-anchor

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

“ВідVerto”: Ужгородські блогери зняли інтерв’ю з Андрієм Любкою (ВІДЕО)

Read More →