Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Стиль життя  >  Культура  >  Новина

У виноградівській галереї «Імпасто» художники перенесли весну на полотна (ФОТО)

05.03.2019  /  0 Коментарів

1 березня 2019 року в виставковій залі «Імпасто» закарпатського Виноградова відкрилася виставка живопису та графіки «Весна 2019».

Весняну мистецьку атмосферу створили місцеві художниці Маргарита Тегзе, Валентина Костьо, Альона Стасюк, Діана Добош-Брода, Гелена Матій, Анастасія Михайлова, Вікторія Тайпс, Любов Шпак, Ірина Товт.
Поєднання творів живопису і графіки в одній експозиції, закономірно, збагачують зміст і форму художнього вислову творів.

У різних за настроєм пейзажах Маргарити Тегзе панує відчуття природної гармонії. В натюрмортах мисткиня відображає своє сприйняття та душевний настрій, її акварелі пронизані ліричністю.

У добірці полотен із зображенням глиняного посуду «Глеки на салатовому», «На дні струмка», «Старе вікно» Валентина Костьо за допомогою тону і кольору шукає філософію й естетику краси класичних форм у просторі.

Графіка Альони Стасюк «Соняшники» та «Гарбуз» побудована на протиставлені контрасту білого й чорного, а вкраплення площин кольорового контрасту підсилює звучання форм.

У графічних роботах «Кактуси», «Пробудження», «Конвалії» Діани Добош-Брода лінії спокійно і стримано переплітаються із короткими штрихами та крапками для правдивої передачі форми та фактури предметів. А додавання кольорових плям несе змістовне навантаження.

Гелена Матій експресивними мазками та щедрою палітрою яскравих кольорів передає красу знайомих краєвидів міста в серії робіт «Виноградів» та улюблених місцин природного ландшафту, як от в роботі «Чорна гора».

Пейзажі та квіти Анастасії Михайлової виконані в характерній манері простоти візуальних зображень.
Вікторія Тайпс свої враження і спостереження одразу втілює за допомогою акварелі, що робить роботи митця «Крокуси» та «Відчуття весни» хвилюючими і безпосередніми.

Любов Шпак у роботах «Три сестри» прагнула донести глядачу любов до свого краю, до рідної домівки. Затишок і гармонія панує в акварельних зарисовках квітів та фруктів.

Емоційне зображення квіткових букетів Ірини Товт апелює до почуттів та уявлень глядача.

А глядачів на відкритті було чимало. Вони зацікавлено зупинялися біля робіт і дискутували. Ось відвідувачка відкриття виставки Маріка Петраш захоплена багатством барв та технікою виконання: «Відкрила для себе нових майстрів пензля, бо деяких я знаю особисто і спостерігаю за їхнім творчим життям. Вражає і приваблює різноманітність стилів та жанрів представлених творів, а відтак і насиченість виставки».

Експозиція містить близько 60 робіт. Кожен глядач мимоволі зануриться в кольоровий світ жінок-мисткинь, де головним є бажанням бачити в повсякденні щось просвітлене, радісне, обнадійливе.
Виставку можна оглянути до кінця місяця.

© Культурно-мистецька фундація Brovdi Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Підтримаємо закарпатських ЛІДЕРІВ!

You might also like...

Закарпатська VERBA презентувала нову пісню (ВІДЕО)

Read More →