Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Стиль життя  >  Культура  >  Новина

У Генеральному консульстві Угорщини в м. Ужгород  відкрито персональну виставку робіт Анни-Марії Роман

21.12.2018  /  0 Коментарів

У Генеральному консульстві Угорщини в м. Ужгород 18 грудня 2018 року відкрилася персональна виставка робіт молодої художниці Анни-Марії Роман.

Дівчина представила публіці з десяток керамічних панно та 4 графічні роботи. Керамічні твори Анни-Марії цікаві своєю фактурністю та об’ємністю, аграфіка вирізняється витонченими лініями та добре пропрацьованою перспективою.

У зображеннях легко впізнаються архітектурні мотиви Львова та Ужгорода, де жила й навчалася художниця.

«Я хотіла показати, дух Європи, що присутній у наших містах: ми часто проходимо повз старі будівлі, сприймаємо їх як буденність, але у цьому є якась особлива магія. Маємо берегти і підтримувати наші архітектурні та культурні пам’ятки, аби зберегти особливу атмосферу цих міст», – зауважує мисткиня.

Техніка виконання панно авторська: тут гармонійно поєднується скло, метал і кераміка. «Працювали з керамікою на заняттях і захотілося її удосконалити й ускладнити. Так, шляхом проб та експериментів і винайшла власну техніку: на керамічній плитці виконаний рисунок із металевого дроту, покритий склом і емалями», – пояснює дівчина.

У представлених графічних творах поєднана акварель та гелева ручка: ці роботи – немов віконця у внутрішні дворики Ужгорода й Львова, куди зазирає допитливий глядач.

Експозицію можна оглянути до 14 січня 2019 року.

Текст: Ксенія Шокіна

Фото: Наталія Павлик

© Культурно-мистецька фундація Brovdi Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

«Чехословацький світ у Карпатах» презентували в Ужгороді

Read More →