Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Стиль життя  >  Культура  >  Новина

Члени Молодіжного об’єднання Закарпатської організації Національної Спілки художників України презентували свої роботи в “Ужгороді”

04.12.2018  /  0 Коментарів

30 листопада 2018 року у галереї «Ужгород» свої роботи презентували члени Молодіжного об’єднання Закарпатської організації Національної Спілки художників України.

Свою творчість глядачам представили двадцятеро учасників спілки й п’ятеро кандидатів на вступ до неї. Переважають з-поміж 35 робіт пейзажі й натюрморти, виконані олією. Однак є тут і зразки акварелі та пастелі.

Молоді митці частіше звертаються до авангарду, відходять від класики, експериментують із кольором, фактурою, формою. Крім образотворчого представлене й декоративно-ужиткове мистецтво.

«Експозиція вартує уваги тому, що вона несхожа на те, що пропонує старше покоління закарпатських митців. Молоді люди не зосереджуються сьогодні на конкретних стилях, течіях, не тримаються рамок – у них свої задумки, яким вони й слідують, і тому ця виставка неординарна, насичена і буде справді цікавою дуже багатьом», – відзначає художник Микола Шете.

До огляду експозиція доступна щонайменше два тижні.

Фото: Наталія Павлик

© Культурно-мистецька фундація Brovdi Art

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Підтримаємо закарпатських ЛІДЕРІВ!

You might also like...

В Ужгороді покажуть фільм «Ясенова Івана Чендея»

Read More →