Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Стиль життя  >  Анонси  >  Новина

В Ужгороді відбудеться наймасштабніша подія року – фестиваль Artweekend

15.05.2019  /  0 Коментарів

В ці вихідні, 18 та 19 травня , у парку  Перемоги  відбудеться наймасштабніша  подія року, а саме, фестиваль Artweekend. Свою роботу фестиваль починає з 10:00 ранку, де на зоні лекцій та майстер-класів гості зможуть приєднатись до ранкової йоги.

Також, у цей час починають свою роботу і такі локації: Art zone(виставка картин і світлин), Game zone (ігрова зона для всієї родини) . У перший день фестивалю, водночас буде прохидити флешмоб до свята  дня Вуличної музики, у центрі міста.  Який, у цьому році святкують понад 50 міст в Україні. З 13:00 починаються лекції на цікаві та актуальні теми, виступи танцювальних колективів, реп-вечірка, відкритий мікрофон на малій зоні. А з 14:00  концертна програма, яку відкривають на малій сцені музиканти-аматори та закривають на великій, спеціальні гості: «Lion ON A Spaceship»(Мукачево), «After 12th» (Чехія), «One light inside»-учасники Х-фактору 2016 року (Київ), «Brainwashed» (Німеччина). З 16:00 розпочинається StandUp з досвідченими та гумористами-початківцями. З 16:30 на ігровій зоні розпочнеться гра «Мафія». О 17:00 відбудеться розіграш.

У другий день фестивалю з 10:00 так само розпочнуть роботу такі локації: Art zone, Game zone, Зона лекцій та майстер-класів. Водночас, у парку ім. Валенберга відбудеться велозабіг за маршрутом: «парк по вул. Валленберга – Св.Миколаївський монастир – памятний знак першої гідроелектростанції –  с. Кольчино – замок Сент-Міклош у с. Чинадієво – дерев’яна церква св. Дмитра у с. Вільховиця – Підгорянський обеліск – парк Перемоги.», зареєструватись можна на місці з 08:30.

З 12:00 починаються лекції та відкритий мікрофон на сцені. О 13:00 на ігровій зоні розпочнеться турнір з бейблейду а в Urban zone, реп-вечірка. О 18:30 почне свою роботу поетичний блок , після якого, будуть представлені короткометражні стрічки юного режисера Герман Єлизавети. А на ігровій локації о 19:00 почнеться інтелектуальна гра «Battle of the Brains».

Фестиваль завершиться кінопоказом, який відбудеться о 22:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Асоціація міст України запрошує закарпатські громади взяти участь у конкурсі “Культурні столиці України”

Read More →