Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Кримінал  >  Новина

Закарпатські митники знайшли в «MERCEDES» 380 пачок прихованих цигарок

18.04.2019  /  0 Коментарів

На митному посту «Малий Березний» Закарпатської митниці ДФС припинено незаконне вивезення до країн ЄС тютюнових виробів.

Переміщував цигарки через митний кордон громадянин України автомобілем «MERCEDES–BENZ VITO» із українською реєстрацією, прямуючи в приватних справах до Словаччини.

Формою проходження митного контролю українець обрав «зелений коридор». При усному опитуванні він заперечив наявність будь-яких товарів, в тому числі тих, що підлягають декларуванню, а також повідомив, що жодних прихованих від митного контролю товарів не переміщує.

На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортний засіб працівники митниці вивели із загального потоку для проведення поглибленого огляду. Відтак, митники спільно з прикордонниками виявили приховані від митного контролю 380 пачок цигарок без акцизних марок.

Цигарки були приховані у спеціально виготовленому тайнику, а саме в порожнині запасного колеса, яке знаходилося під днищем автомобіля та було закріплене спеціальним кріпленням.

Вартість транспортного засобу – понад 219 тис. грн.

Таким чином, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Наразі складено протокол про порушення митних правил автомобіль та цигарки вилучено до рішення суду.

Джерело: ДФС у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Кримінального авторитета на прізвисько “Дід” видворено за межі України

Read More →