Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Кримінал  >  Новина

Закарпатські митники виявили рекордну партію цигарок, вартістю майже 6 млн грн (ФОТО, ВІДЕО)

08.04.2019  /  0 Коментарів

6 квітня 2019 року, на митному посту «Неветленфолу»  Закарпатської митниці ДФС припинено незаконне вивезення з України найбільшої в цьому році партії тютюнових виробів. Цигарки виявлені у вантажному автомобілі, який прямував з Росії в Сербію.

Відповідно до поданих водієм до митного контролю товаросупровідних документів в митному режимі «транзит» переміщувались плити ДСП.

Відправником товару зазначалося російське підприємство, а одержувачем – сербське.

Під час аналізу поданих до митного контролю товаросупровідних документів митники прийняли рішення про проведення митного огляду транспортного засобу та вантажу. Відтак під час огляду у спеціально виготовлених сховищах, які були зроблені в плитах, митники спільно з прикордонниками виявили приховані від митного контролю 174 500 пачок цигарок, торгової марки «ROTHMANS DEMI BLUE», з акцизною маркою. Встановлено, що вартість тютюнових виробів 5 817 830 грн.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч. 1 статті 483 Митного кодексу України. Таким чином громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників).

Наразі працівниками митниці складено протокол про порушення митних правил, цигарки вартістю майже 6 млн грн, тягач вартістю майже 1,5 млн грн, причіп вартістю майже 120 тис. грн та плити ДСП вартістю 109 554 грн вилучено.

Джерело: ДФС у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

У Києві та Закарпатті СБУ затримала організатора і учасників нелегального переправлення іноземців до ЄС

Read More →