Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Кримінал  >  Новина

Вищі ранги поліції України тримаються… подалі від кримінального Мукачева

07.02.2020  /  0 Коментарів

Ще  з сумнозвісних 90-х років Мукачево вважалося кримінальною столицею Закарпаття.  Те, що час від часу в місті спалахують бандитські розбірки – для краян не новина.

Останніми тижнями користувачі соціальних мереж обговорюють одіозні події – напади з кувалдою, підпали автомобілів, замахи на  життя правоохоронців, а сьогодні,7 лютого -«Голівудську» стрілянину у кращих традиціях Квентіна Тарантіно: серед білого дня на житлових вулицях міста. Не дарма район Росвигово самі містяни називають «Чикаго».

Мукачівська міськрада звернулася до Президента щодо криміногенної ситуації і заявила: «Головною причиною того, що в місті регулярно стаються кримінальні «розбірки», вважаємо професійну слабкість і вкрай низьку активність міської поліції. Злочинні угруповання почуваються чимдалі вільніше, бо фактично не відчувають системної, рішучої та фахової протидії з боку правоохоронців.»

Також, вони звернулися із закликом про надання Мукачеву невідкладної і дієвої правоохоронної допомоги, яка б передбачала:

  1. Проведення оперативного і профілактичного відпрацювання міста спеціальними підрозділами Національної поліції та Національної гвардії, із залученням висококваліфікованих, досвідчених працівників з кримінального блоку. Термін такого відпрацювання, обсяги залучених сил і засобів мають бути достатніми, щоб різко зламати негативні криміногенні явища у Мукачеві, виявити і знешкодити їх джерела.
  2. Зміну керівництва міського управління поліції, посилення його особового складу фахівцями з інших регіонів країни.
  3. Посилення матеріально-технічного забезпечення поліції Мукачева сучасними засобами, автотранспортом і екіпіровкою.

Дивним здається той факт, що за інсайдерською інформацією Євген Коваль (перший заступник Голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції)  в даний час знаходиться на Закарпатті у смт. Міжгір’я, де керівництво з усієї держави, що безпосередньо відповідає за боротьбу з організованою злочинністю, підводить підсумки своєї роботи.  Чи не доречніше було б проводити такі засідання у місті, яке потерпає від беззаконня?

В епоху «держави у смартфоні» поліція радше нагадує «телеграфний стовп»…

“Карпатський Вісник”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

Мукачівські поліцейські розшукали викрадений велосипед та затримали крадія

Read More →