Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Кримінал  >  Новина

В Ужгороді гвардійці затримали чоловіка, що побив дружину та особу що перебувала у розшуку

06.08.2019  /  0 Коментарів

Під час самостійного патрулювання вулицями Ужгорода гвардійці 3 батальйону 2 Галицької бригади затримали чоловіка, що перебував у розшуку.

Так, наряд помітив чоловіка, який при появі правоохоронців надягнув на голову капюшон та змінив напрямок руху. Коли ж гвардійці попросили чоловіка зупинитись, останній почав тікати. Після переслідування чоловіка було затримано. Свій вчинок він пояснив тим, що злякався, адже мав вже раніше проблеми з законом.

Після з’ясування всіх обставин було встановлено, що чоловік перебував у розшуку за вчинення правопорушень за статтею 185 ККУ. Чоловіка доставили до відділку поліції, триває слідство.

Під час служби з охорони громадського порядку на службовий планшет гвардійців надійшло повідомлення про домашнє насилля. Прибувши на місці події гвардійці знайшли там постраждалу жінку, яка заявила, що тілесні ушкодження їй наніс чоловік. Отримавши опис чоловіка, гвардійці висунулись на розшук. Підозрюваного було незабаром знайдено та доставлено до відділку поліції. Потерпілій надали необхідну допомогу та доставили у відділок для надання письмових показів.

Триває слідство.

Група інформації і комунікації військової частини 3002
Західного ОТО НГУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

На Рахівщині службова особа лісгоспу погодила документи для незаконного видобутку гравію з річки

Read More →