Загружаємо...
Ви тут:  Головна  >  Кримінал  >  Новина

Сьогодні в Берегові судитимуть закарпатську депутатшу і голову найбільшої фракції в міськраді (ФОТО)

11.03.2019  /  2 коментарі

Сьогодні, 11 березня о 10:30, Берегівський районний суд мав розглянути адміністративний протокол, складений прикордонниками відносно депутата Берегівської міської ради Кароліни Дорчі, яка є головою депутатської фракції “Демократична партія угорців України (ДПУУ)” та членом Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ)

Йдеться про незаконне перетинання або спробу незаконного перетинання державного кордону України, що за ч.1 ст. 204-1 КУаАП передбачає покарання у виді штрафу або адміністративного арешту на строк до п’ятнадцяти діб, з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.
 
Згідно сайту “Миротворець” та місцевих ЗМІ, подія мала місце 18 лютого 2019 року на ПП «Лужанка» під час проходження процедури митного оформлення, де і було виявлено порушення митного законодавства Дорчі Кароліною Дюлівною. Порушення стосувалися порядку ввезення на територію України нею транспортного засобу на іноземній реєстрації. В ході словесної суперечки між К.Дорчі і співробітниками ДФС України, остання, мотивуючи ніби-то правомірність ввезення нею іноземного ТЗ, повідомила митникам, що вона – громадянка Угорщини, і пред’явила паспорт громадянки вказаної країни серії ВН № 6538434 на ім’я Darcsi Karolina.
 
Тобто, керівником найбільшої фракції в міській раді українського Берегова є особа, яка присягнулася на вірність Угорщині.

Слід нагадати, що дана депутатша Д.Кароліна сумновідома громадськості подіями 20 жовтня 2017 року в м. Берегово через ініціювання на сесії міськради маніпулятивного “мовного” звернення до Президента України Петра Порошенка, як “гнівної” відповіді на його доповідь на сесії ПАРЄ щодо “освітнього закону”. Завдяки закарпатським ветеранам російсько-української війни та волонтерам дане провокативного звернення від імені місцевої влади було знято з розгляду.

2 коментарі

  1. Марушка сказав:

    У наc в Україні уже нічому не дивуєшся,не вона одна така.Труханов мер Одеси,також має подвійне громадянство,російське та українське.

  2. Каріна сказав:

    А в Одесі мер Труханов, теж з подвійним громадянством.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

You might also like...

На Закарпатті прокуратура погодила підозру провокатору, який закликав до зміни меж території України

Read More →